reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

złoty środek

reklama
He he- etnologie studiuje, ale mialam zajecia z pedagogiki, ahhh i moj uniwersytet to glownie wydzial pedogogiki wczesnoszkolnej ( mam nadzieje ze to tez sie liczy)
 
Ja tak bardziej myslalam ze odwdziecze sie milym towarzystwem..a nie rzeczami materialnymi..hmmmmmmm
 
hmm...

kobiety w ciązy - tylk osłodycze lub Pepsi - tak mówię dzieciom jak cos ode mnie chcą (a one i tak kasy nie maja)
 
Jakos tu pustawo w naszym zlotym srodku- pewnie wszystkie zajete praca lub domem.Ja w sumie tez powinnam zajac sie streszczaniem historii feminizmu i przygotowaniem prezentacji multimedialnej mojego regionu ale cos mnie sie nie chce. Moze jakiegos zachecajacego kopa w tylek dostane w ostatni dzien przed prezentacja. Ja zawsze tak wszystko zostawiam na ostatni moment.
 
Ja właśnie wpadłam na chwilkę, po pracy troszkę odpocząć. Ale nic co przyjemne nie trwa długo, bo muszę się zbierać - obiadek czas zacząć gotować! Nie chce mi się tego robić, ale muszę, bo głodna jestem. 8)
A Ty, felqua bierz się do pracy, bo Ci przesyłam KOPA w tyłek. ;)
 
Dolaczam do grona:mam jeszcze 23 lata jak urodze to tez bede miala 23(a w kwietniu stuknie 24),wygladam na SIEDEMNASTKE no moze 18........
Od razu sie przyznam bez bicia matematyki nie lubie(co nie znaczy ze matematyczek)po prostu kiep ze mnie matematyczny

Zawod-terapeuta zajeciowy-spelnienie moich marzen,jeszcze musze podciagnac sie na studiach,zdaze jeszcze co tam
 
reklama
Do góry