reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana łóżeczek na łóżka :-)

reklama
No niestety. Teraz właśnie mój mąż pokazywał mi, że zaczyna się rozklejać i trzeba znowu go pozbijać młotkiem. Nigdy nie kupię już żadnego mebla przez internet. Trzeba jechać i obejrzeć.
 
Nickie w szoku jestem że tak się stało z Waszym łóżkiem, a reklamowaliście go?? my też kupiliśmy z interbeds i wszystko gra.
 
daga reklamowaliśmy, jak tylko przyszło, bo niektóre części były uszkodzone. Tu nie było problemu, bo wymienili i ok. Potem już nie miałam czasu na reklamacje, bo to trwa, a ja nie miałam czasu na czekanie, bo dziecko nie miałoby gdzie spać. Trzeba było działać na własną rękę.
 
Świetne są te piętrowe łóżka :tak:. trochę poszperałam w necie i wybrałam łóżko Jacek, jak na te warunki, jest naprawdę tanie, i do tego z materacami. No i fajne jest to, że można je używać potem jako 2 osobne.
Łóżka Łóżko JACEK PROMOCJA! -RATY od 26zł Wys. 24h (1728917765) - Aukcje internetowe Allegro

Mam tylko pytanko... Nie orientujecie się, jakie mają te łóżka obciążenie? Chodzi mi o to, ile kilogramowy człowiek może na nim leżeć... Bo nie chciałabym kupować tyle tych łóżek, a za 3 lata mi się rozwali, bo wiadomo jak to jest... dzieci rosną, ale też skaczą po łóżku i siadają w kilka osób, albo czasem dorosły usiądzie i ... po łóżku
:-:)shocked2:
 
pysiu - moze się mylę, ale patrząc na cenę tego łóżka, na czymś musieli oszczędzić i wydaje mi się, że do trwałych może nie należeć.

Ja patrząc na to co spotkało Nickie - cieszę się, że zanim kupiłam łóżko - widziałam je w realu. Na naszym może leżeć nawet 100kg chłop ;) wiem, ze to łóżko posłuży nam dłuuuugie lata...
 
pysiu - moze się mylę, ale patrząc na cenę tego łóżka, na czymś musieli oszczędzić i wydaje mi się, że do trwałych może nie należeć.

Ja patrząc na to co spotkało Nickie - cieszę się, że zanim kupiłam łóżko - widziałam je w realu. Na naszym może leżeć nawet 100kg chłop ;) wiem, ze to łóżko posłuży nam dłuuuugie lata...

A na moim 15sto kilogramowy Kacper poskacze i już trzeba coś skleić albo przykręcić. Niestety. Człowiek uczy się na błędach :-(
 
pysiu co do łóżek z Ikei - byłam pomacać ;) polecam jedynie to metalowe droższe, bo metalowe tańsze i drewniane - nie zachwyciły mnie stabilnością - ale to moje skromne zdanie ;)
 
reklama
No właśnie oglądałam to łóżko z Ikei, i właściwie mi się nie podoba...:no: Takie jest ciemne i zwyczajne:eek::confused2:, a cena za taki wygląd nie bardzo mi odpowiada. Jeszcze, jak jest podwójne, to jakoś wygląda, ale po rozłożeniu... nie chciałabym takiego w pokoju:no:.

dziewczyny, może któraś kupowała łóżko pod materac 200x90? Mam 2 materace tego rozmiaru (bo ludzie, którym wynajmowaliśmy nasze mieszkanko kupują nowe łóżko i mogą nam nasze materace oddać) i szkoda mi kupować łóżko, które ma już materace w pakiecie (do tej pory nie znalazłam nic bez materaców, albo o tych rozmiarach, nie wiem, dlaczego wszędzie są materace np. 198/88 albo coś koło tego, a nawet 2 cm robią różnice), no i musi być właśnie 90x200, no i żeby była możliwość rozłożenia potem na 2 osobne (ale mam wymagania:-D:sorry:). Może któraś z Was widziała gdzieś w necie taki model? Prosiłabym o link...
 
Do góry