reklama

Zmiana pieluch na inne

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez monia82418, 31 Styczeń 2011.

1. monia82418

monia82418 Zaciekawiona BB

Witam,
    moja córeczka ma 12 dni. Od początku stosuję pieluchy Pampers New Born - jednak nie jestem z nich zadowolona. Pytałam się położnej środowiskowej czy mogę je zmienić na inne (np. Huggies) ale odpowiedziała że najlepiej nie zmieniać przez 3 miesiące.
    Co Wy o tym sądzicie ???

2. zyrraffka

zyrraffka Szczęśliwa mama

dlaczego niby nie zmieniać, śmiechu warte:)))) naprawdę rozbawiło mnie to:)) Jak Ci się nie podobają, nie pasują to wypróbuj inne:))

3. reklama
  4. kakakarolina

kakakarolina Moderator

ja też nie słyszałam o podobnych pomysłach. Zmieniaj i nic się nie bój. Tylko huggies mają najmniejszą chłonność. lepiej spróbuj happy (robiłam testy:) wylewałam na każdą szklanke wody - jak w reklamie:)) najlepiej wypadł pampers troszkę - ale ociupinę happy a huggies był mokry jak ścierka - tamta suchuteńkie:)

5. happybeti

happybeti show must go on...

A ja używałam Rossmanowskich Babydream i bardzo mi pasowały,bo maja taka specjalną siateczkę na rzadkie kupki noworodków.Ponoć dobre są tez biedronkowe Dada,ja co prawda jeszcze ich nie miałam,ale dziewczyny bardzo chwalą.A z tym czekaniem 3 mce to jakas bzdura totalna!

6. Takhisis

Takhisis Fanka BB :)

Ja też nigdy o takich dziwnych radach nie słyszałam:)
    My używamy Huggies od urodzenia i jestem bardzo zadowolona:)

7. przyszlirodzice

przyszlirodzice Matka Wariatka;]

ja tez o takich radach nie slyszalam.. my uzywamy Dade i jestem zadowolona i cena tez zadowalajaca;p

8. wampi

wampi ..::..::..::..

Spokojnie możesz zmienić pieluszki, widocznie trafiłaś na przewrażliwioną położną.

Ja synkowi zmieniłam pieluszki po powrocie ze szpitala, w szpitalu używaliśmy pieluszek babydream 1 z Rossmanna. W szpitalu byliśmy 4,5 dnia więc prawie zużyliśmy całą paczuszkę, zostało kilka sztuk, które starczyły nam na 2 dni w domu. Po skończeniu paczuszki pieluch, czyli po około tygodniu zmieniłam pieluszki na Dada.

Jedyne co musisz zrobić po zmianie pieluszki, to obserwować czy córeczce nie wyskoczyły jakieś krostki na pupci, jeśli nic się nie pojawi, to znaczy, że pieluszki się nadają dla twojej córeczki, jeśli coś wyskoczy na pupci może oznaczać, że akurat dane pieluszki uczulają twoją córeczkę i trzeba spróbować innych lub wrócić do pieluszek, które używałaś na początku. Oczywiście jak coś wyskoczy na pupci, a ty zdecydujesz się na wypróbowanie jeszcze innych pieluszek najpierw wróć do tych pierwszych na czas aż z pupci znikną krostki i później śmiało próbuj kolejnych pieluszek.

9. monia82418

monia82418 Zaciekawiona BB

Dzięki za opinie. Mi też to stwierdzenie nie bardzo pasowało ale wolałam się upewnić.

10. reklama
  11. ciężarówka :)

ciężarówka :) Fanka BB :)

Dziewczyny A propo pieluszek Dada z biedronki czy spotkałyście się z 1? bo ja widziałm tylko 2. Czy są w ogóle Dada 1? Zastanawia mnie to :)

12. wampi

wampi ..::..::..::..

Nie ma Dada 1, są tylko od 2 do 5, mój synek tak jak pisałam najpierw nosił przez około tydzień pieluszki babydream 1, a po tygodniu zmieniliśmy na Dada 2 i były ok (z tym że mój synek urodził się z wagą 3650g).

Poleć forum