reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy kilogramy

reklama
eh kobietki wy sie odchudzacie ja sama chudne w oczach; zostalo mi 3 kilo wiec waze 53 przy wzroscie 170 :( dzien po urodzeniu kuby juz wazylam 58 z 68; a tak chcialam zostac na 60 kilogramach;
 
Dzikusko chętnie się z Tobą zamienie - ja nie chudne wcale :-( . A przecież nie będe się na "chama" odchudzała :-( . Muszę więc cierpliwie czekać :-( na zakończenie karmienia piersią (Krzysia karmiłam przez 11 miesięcy) i potem na efekty jakiejś cudownej diety :confused: .
I kto powiedzuiał, że jak się karmi piersią to sie chudnie - u mnie to nie działa :-(.
 
U mnie jak u dzikuski tydzien temu zostały mi jeszcze 3kg z ciąży.Jak teraz niewiem?Brzuch mam praktycznie płaski tylko skóre zwiotczałą.Aga będziesz musiała chyba troche pocwoczyc na mięśnie brzucha.Znandz takie cwiczenia które można wykonywac z dziecmi.
 
Mam pytanie do AGI, czy ty z Ania chodziłaś na basen jak była malutka, czy teraz z Frankeim będziesz robić to pierwszy raz? są jakieś specjalne pampersy na basen??

no z Anią też chodziłam - nie na jakieś zorganizowane pływania dla niemowląt a tak o po prostu popluskać się w wodzie - teraz prawie samodzielnie już pływa - tylko w rękawkach - ludzie często się dziwią skąd taki maluch tak kadnie pływa :eek:- właśnie te huggiesy jej zakłądałam - tzw. kąpieluszki - sa też takie pieluchy pampersa ale są po pierwsze gorsze a po drugie trudniej je zdobyć.. te huggiesy wyglądają jak majteczki kąpielowe.. fajosko maluchy w nich wyglądają :D a tu się pochwalę - miała jakiś rok -
basen20gx.jpg


dla mnie basen i ćwiczenia w wodzie to jedyne jakie toleruję.. na aerobiki i inne fitnessy się nie nadaję, bo mi słoń na ucho nadepnął i wszystko robię nie do rytmu .. na siłowni nie umiem się zmobilizować więc.. basen.. i rower.. ale to poczeka do wiosny
 
reklama
zdublowało mi się..
a co do skóry - mi też wisi.. w dodatku wisi mi też skóra po pierwszej ciąży.. neistety ze skórą samą w sobie nic sie nie da zrobić.. z tkanka tłuszczową tak, ale skóra może zostać.. :(
 
Do góry