reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zycie w Cavan

Dołączył(a)
8 Październik 2007
Postów
5
Miasto
Cavan
Czesc witam serdecznie.
Nazywam sie Sylwia, mam 31 lat i tydzien temu przeprowadzilam sie do Cavan.
Bede wdzieczna za wszelkie informacje na temat zycia i pracy w tym miescie:-).
Pozdrawiam
 
reklama
Witam,
mowa o Cavan w Co Cavan? Mieszkam tu juz 2 latka i ciagle mam mieszane uczucia co do tego "miasta". Wiele sie tu zmienilo "na plus" odkad przyjechalam. Sa tacy, ktorym to miejsce odpowiada i zdecydowani "anty-cavanowcy". Co do pracy - zalezy czego szukasz-ja znalazlam prace w ciagu dwoch tygodni.
Nie chcialabym Cie zameczac swoimi wywodami ;) Pytaj kofana a ja Ci odpowiem ...
 
Mam pytanko jak szukalas pracy ? Co Twoim zdaniem jest najskuteczniejsze - agencja, gazeta, internet? A co do gazety to wiesz moze w jaki dzien i jaka gazetke kupic?
 
Jak chyba wszedzie, w poszukiwaniu pracy najbardziej "pomocne" sa znajomosci czyli praca z tzw.polecenia :blink: i szczescie;-).
Jeszcze raz-zalezy czego szukasz ...
Mozna przez FAS, agencji teraz tez sie tu namnozylo, internet tez (ja korzystalam z irishjobs.ie - zawsze mialam odzew). W Cavan wychodzi Anglo-Celt we wtorki (albo srody). Jest tam troche ogloszen o prace.
 
hej dziewczyny ja tez mieszkam w Cavan juz jakies 3 latka nawet, obecnie jestem w 21tyg ciazy i bardzo sie ciesze.Chetnie z wami pogadam i podziele sie doswiadczeniami. pozdrawiam goraco i mam nadzieje na pogaduchy:-)
 
reklama
Szczerze - mam do Cavan ambiwalentny stosunek :tak::cool:
Sylwusia6 jak tam poszukiwania pracy?
Moj kontrakt konczy sie 8 listopada - hmm zobaczymy co dalej...
 
Do góry