reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zycie w Cavan

Super ze jedziesz na usg bo w szpitalu w cavan to raczej sie nie dowiesz co nosisz pod serduszkiem a zreszta nie ma to jak polski lekarza .Ja dla malego mam prawie wszystko , brakuje mi tylko lozeczka i poscieli i takich drobnych duperelkow co mozna kupic w kazdej aptece ...w Eneskilen w tym duzym skelpie na przeciwko Argosa jest teraz promocja na ten wozek daja 15 % upustu przy cenie wozka to duzo , gondola z spacerowka kosztuje 339 funtow .Wozek jest przez mnie sprawdzony to dobra firma i moge go z lekkim sercem polecic .. jest przedewszystkim bardzo lekki i fajnie sie sklada , gondolka ma funkcje kolyski , spacerowka sklada sie w formie parasolki wiec odpada kupowanie kolejnego cuda za jakis czas ogolnie jest to dobry wozeczek.Cenowo jest o wiele tanszy niz w Polsce.A tu zalaczam fotke.Zobacz załącznik 61229
 
reklama
hejak sorki ze tak dlugo sie nie odzywalam ale taka bylam zabiegana ostatnio a i depresja mnie bierze bo wszyscy juz pakuja walizy a my:-(niestety zostajemy-smutnom strasznie. fajny ten twoj wozek bardzo mi sie podoba ty sobie wyobaraz ze ja przwie w 30tyg jestem a nie mam jeszcze nic a nic dla malenstwa caly czas mnie strasza tymo zabobonami...................:dry:ale po swietach sie wezme ostro za zakupy juz najwyzszy czas moze mi to humor poprawi........a ty jak Swieta spedzasz?
 
No czesc juz myslalam ze gdzies przepadalas.. jak twoja wizyta w Dublinie??
Nie doluj sie wiem ze ci trudno ale pomysl ze robisz to wszytko dla swojej dzidzi ... ona ci to napewno wynagrodzi.
Co do zakupow ja nie lubie robic nic na ostatnia chwile ... zreszta tez nie wiem jak sie bede czula za miesiac czy dwa , raczej nie mam ochoty zostawiac tego na glowie mojego meza bo nie mam zielonego pojecia co by z tego wyszlo:-D:-D:-Dpewnie by dla mojego synala nakupil rozowych bluzeczek bo mu sie podobaja ...:-D:-D:-Djuz to widze jak lata z dziewczynkami i kupuja totalne bzdury dla dziecka:-) wiec ja wole spokojnie samemu kompletowac wyprwke dla dzidzi...brakuje mi jeszcze lozeczka . poscieli ... zatanawiam sie nad jazda do Sligo tam podobno jest ogromny sklep z artykulami dla dzeci moze cos tam wypatrze ciekawego, troche ceny lozeczek mnie przerazaja bo nic ponizej 100 euro sie nie kupi gdzie jeszcze posciel , wiec nie wiem co robic moze kupie cos przez alegro gdyz tam za lozeczko z posciela dam 300 zl wiec jest roznica , tyle tylko ze musi mim ktos to tu przeslac a to kosz tez spory. Koncze bo sie rozpisalam .
PS. co do swiat ja juz ktorys raz z kolei spedzam swieta w Irlandii .. i powiem Ci szczerze ze zbytnio z tego powodu nie rozpaczam .. ;-) ostatnio moj maz cos wspominal o wyjezdzie w styczniu do Polski na pare dni ... ale mi cos ochota odeszla ... a poza tym ogarania mnie jakas schiza o malego ze cos sie moze stac , ten lot samolotem raczej nie jest obojetny przy juz wysokiej ciazy. Wiesz ostanio jak lecialam to sie tak zastanawialam patrzac na butelke plastikowa jak ja cisnienie deformuje .... co sie dzieje z dzieckiem jak ono odczuwa ten lot ...
 
no hejka, w Dublinie bylo super mimo ze 3d nie wyszlo niestety bo malenstwo spalo i trzymalo raczki na buzi takze nic nie obaczylismy a jeszcze lozysko przyslanialo, mamy wrrocic za jakies 3-4tyg moze wtedy:-) ale i tak bylo milo jakos tak z polskim lekarzem to inaczej nie mowie ze oni tu sa nie mili ale swoj jezyk to swoj zaraz inaczej to wyglada bylismy w medicusie i napewno tam wrocimy, tam tez pytalam o te przeloty i lekarz potwierdzil ze przy moim wysokim cisnieniu to odpada bo i bez tego jest duze zagrozenie takze masz prawo miec obawy maluszek najwazniejszy:-)
No smutno mi moj brat juz z narzeczona w domku no ale coz dopada mnie troche bo i to wesele brata w tym roku i swieta razem ale dzielna jestem i jeszcze pare dni i po wszystkim bedzie:happy2:
Co do zakupow to masz racje 1000% moj maz tez pewnie by zrobil ekstra zakupy takze naprawde zabieram sie ostro po swietach bo teraz te tlumy mnie dobijaja:no:
W cavan zbyt duzego myboru nie ma tu sie zgadzam w Sligo bylismy pare razy i jest spoko nie wiem jak ze sklepami dla bobaskow bo jeszcze wtedy sie nie interesowalam;-) ceny sa kosmiczne lozeczek i pierdulek razem to wszystko nie zla sumke daje!!!!!!
ja teraz mysle jak uzadzic pokoik dla maluszka ale kupic mebelki w IRL to kosmos moze ty znasz jakies? ja oprocz mamas&papas nic nie znalazlam a tam lozeczko z komoda i szafa taki 5 czesciowy komplet ok 1500:szok:to troche przeginka i to bez poscieli i materaca.a w internecie wszystko z anglii niestety............
ale sie rozpisalam pozdr,
 
czesc, sorry ze tak pozno ale jakos nie mam czasu na pisanie ostatnio:-)ale dzis mrozik za oknami:-(w zeszlym roku chyba tak zimno nie bylo ,jak w tym ...chyba ze mnie pamiec zawodzi.

emeralda co do pokoiku to ja sobie to odpuszczam gdyz uwazam ze to jest zbyteczny wydatek i tak za jakis czas nie bedziesz z tych meblo korzystac
poki co takiemu malemu dziecku wystarczy lozeczko.
Nie wiem o jakich meblach mowisz i co wchodzi w sklad tych mebli, ja z wlasnego doswiadczenia wiem iz najlepiej sie ograniczyc do minimum w kwesti mebli bo one sa zupelnie nie uzyteczne .. nie mowie tu takich meblach jak szafa czy komoda na ubranka bo to mus ale o komodzie do przewijania i tych wszystkich innych bajerach z ktorych sie nie kozysta, tymbardziej ze zycie w tutejszych domach toczy sie na dole a takie latanie na gore zeby dziecko przewinac chyba by mnie doprowadzilo do szewskiej pasji.
 
no hejka, w tamtym roku nie wiem jak bylo bo bylam w polsce ale ogolnie to ziiiiiiiiiiiiimno jest tutaj chociaz dzisiaj juz nie az tak mrozi:-)
jesli chodzi o pokoik to ja szukam tez minimum tzn komoda.lozeczko itp przewijak to kupie chyba taki na kolkach a pokoik chce uzadzic bo zawsze o tym marzylam...........:-):-D fajne zestawy nawet sa w argosie ale jeszcze pomysle.


A tymczesem kochana Zdrowych i Wesolych swiat z rodzinka...............pozdr
 
Do góry