reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

hej mamuśki
Nocka przespana dość dobrze ale mam do was pytanie
Czy was też ręce bolą ? W nocy się obudziłam to myślałam że nie wiem gdzie sobie je wsadzę i rano są trochę opuchnięte ale później wracaja do normy .
Pogoda wstrętna zimno i pada :confused2:
Muszę w końcu zawieść laptopa na gwarancje ale jak usłyszałam ile się czeka to dla mnie jakaś paranoja wyraziłam swoja opinie i mam nadzieję że jakoś to pomoże .
Dzisiaj idziemy na urodziny a tak mi się nie chcę:rofl2:
A wy jak tam się trzymacie ?? Pozdrawiam buziaki :*
 
reklama
Dobrze dziewczyny to się chwali wszystkie odliczone, ktore sa prawie rozpakowane:)

Viltutti no uparty ten Wasz synek jak nie wiem:-D Nic go nie rusza:) Może on chce dobić masa do 5kg:-D

Agunia rozumiem, że Ty się nie wpychasz przed Viltutti w kolejke:)

Milla oby ciśnienie już nie skakało i żebyś szybko wróciła do domu. Mnie też lekarz powiedział, że cc w 39tyg ale od razu dodal ze nie sadzi zebym dotrwala do tego czasu:cool2:

Jouluatto no to ładne stresy z Oskarkiem tacie fundujecie:tak: Biedak o polnocy fotelik montowal:)

Ancona no utłukę za te McFlurry z lionem:tak: no kurcze i teraz mi się chce tych lodów:) A tak powaznie to trzymaj sie Kochana i duzo sily zycze:tak:

Evelinka no ciekawe kiedy u Ciebie cora zechce wyjsc:)
 
Faktycznie wszystkie podejrzane się odliczyły. I wredne to z mojej strony, ale cieszę się że nie jestem sama w przedporodowych bólach.

Ancona u mnie też dzisiaj mc flurry, bo wczoraj były tak pyszne, że nie odpuszczę sobie powtórki. A na obiad pizza:-) I trzymaj się dzielnie, bo widzę, że synuś już teraz ćwiczy Twoją cierpliwość.

Viltutti w tej sytuacji to faktycznie musisz już zacząć rodzić. Może wymacaj sobie (albo niech mąż Ci pomoże) solidnie piersi i brzuch, bo skoro ja mam zakaz to znaczy, że przyspiesza to poród.

Jouluatto podobno montaż fotelika to nie lada wyzwanie. Też musimy potrenować.

Evelinka za dużo masz energii kobieto, zdecydowanie za dużo. Aż mnie zawstydzasz.

Sandra dobrej zabawy.

Kroczku ja Młodego nie wypuszczam dopóki nie dobije przynajmniej do 2,5 kg. Zresztą dostałam od swojej gin. wczoraj sms-a, że jeszcze tydzień mam chodzić w ciąży, bo ona jest na nartach i nie życzy sobie nieplanowanych wrażeń.
 
Kroczku syn dzis potrzebuje zastrzyku...ale uspokajającego chyba:-D ma tyle energii, że wymiękam..... A poważnie to temp brak, wysypka całkowicie zaginęła-tylko slady po zastrzykach zostały. Tak więc siedzimy dzis spokojnie w domku i odpoczywamy po lekarskim maratonie. A że pogoda do d.....-deszcze leje od wczoraj non stop to tym bardziej siedzimy w domku.

Viltutti, Ty chcesz urodziś, a ja mam ambitny plan dotrwać do 14. 04-a tego dnia nic mnie nie obchodzi idę do szpitala i 15 chce cc coby na święta wrócić:tak: Ooooo taki mam plan na przyszłość. Ale Ty juz na tym etapie, że spokojnie(ale szybko hahah) możesz rodzić. Zaciągnij męża do łóżka niech ma udział w negocjacjach z synem:-D:-D
 
Melduje sie i ja chociaz nie jestem na liscie podejrzanych ;-) noc spokojna, chociaz jak budzilam sie w nocy to brzuszek byl mega twardy i ledwo moglam sie ruszyc. Ale od rana niezle wiec nie narzekam.

Ancona strasznie Ci wspolczuje tego oczekiwania w szpitalu. Ja jak tam czekalam to szalu juz dostawalam. Rozwiazywalam sudoku dla relaksu. I mialam jakies takie jedno mega trudne z liczbami do 15 czy jakos tak a nie jak normalne do 9. Smialam sie z dziewczynami z sali ze jak je rozwiaze to urodze. I co? W niedziele wieczorem siedzialam uparcie az je w koncu rozwiazalam. Poszlam spac a jak sie rano obudzilam to skurcze zaczely sie na dobre rozkrecac :-) i urodzilam :-)

U nas dzisiaj porzadki po malowaniu pokoju. Jeszcze tylko przedpokoj zostal ale to pewnie w tygodniu. A na koniec porzadkowanie naszego pokoju i skladanie lozeczka i komody.

Strasznie mnie dzisiaj cycki bola. A w tej ciazy prawie wcale nie bolaly. I mam o wiele wiecej sluzu przez ostatnie dni niz wczesniej. Tez tak macie?

Widze ze znowu o zachciankach. Ja mam dzisiaj ochote na jakies dobre mufinki. Musze meza do sklepu wyslac i moze zrobie.
 
Nie no Agunia to by było niekulturalnie przerywać urlop pani doktor:rofl2:

Truskawkowa to super że synuś już pełen energii:tak:

Marcia Ty mnie po prostu rozwalasz:tak: Uwazaj bo urodzisz i nawet nie zauwazysz:-D
 
Faktycznie wszystkie podejrzane się odliczyły. I wredne to z mojej strony, ale cieszę się że nie jestem sama w przedporodowych bólach.

Ancona u mnie też dzisiaj mc flurry, bo wczoraj były tak pyszne, że nie odpuszczę sobie powtórki. A na obiad pizza:-) I trzymaj się dzielnie, bo widzę, że synuś już teraz ćwiczy Twoją cierpliwość.

Viltutti w tej sytuacji to faktycznie musisz już zacząć rodzić. Może wymacaj sobie (albo niech mąż Ci pomoże) solidnie piersi i brzuch, bo skoro ja mam zakaz to znaczy, że przyspiesza to poród.

Jouluatto podobno montaż fotelika to nie lada wyzwanie. Też musimy potrenować.

Evelinka za dużo masz energii kobieto, zdecydowanie za dużo. Aż mnie zawstydzasz.

Sandra dobrej zabawy.

Kroczku ja Młodego nie wypuszczam dopóki nie dobije przynajmniej do 2,5 kg. Zresztą dostałam od swojej gin. wczoraj sms-a, że jeszcze tydzień mam chodzić w ciąży, bo ona jest na nartach i nie życzy sobie nieplanowanych wrażeń.


`AguniaGR` a czy moge zapytac dlaczego ty masz zakaz masowania brzuszka?
Przepraszam jak pytam o cos co juz wyajsnilas wczesniej.. nie moglam doczytac gdzie I kiedy....

Pozdrowionka! :-)
 
Mąż mój - mistrz komplementów: łazimy sobie po Tesco, a on się na mnie gapi i w końcu wypala: wiesz, Ty to w sumie wyglądasz jak zwykła gruba baba, a nie taka rodząca...

I to miał być komplement. Serio. Jak mi synio trafi się z wyczuciem po tatusiu, to może być wesoło.
 
reklama
Neti nie mogę głaskać się po brzuszku, bo to wywołuje skurcze.

Truskawkowa na tajemniczą chorobę zapadł Twój syn.


Viltutti mnie się mąż wczoraj zapytał czy jak sobie przypomnę jaka byłam chuda to czy za tym tęsknię :szok: Dobrze że mam duży dystans do swojego wygladu, bo chyba bym przy nim w depresję popadła.
 
Do góry