reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Aronia - ja jej ufam, wrzody czy też tylko stan zapalny nawraca sie 3, 4 razy w roku od kilku lat, i ona chce sprawdzić czy wrzody na pewno sa, czy nie mam jekiejś bakterii, bo wtedy trzeba podac anty, bo w innym razie ten stan bede tylko uciszać a to da sie leczyc, żeby objawy nie były tak ostre. To tyle co zapamietałam. Zaraz bede do niej dzwonić to sie do wiem czy to ona osobiście bedzei robic, a dodam, ze ma tez specjalizacje z choórb wewnetrznych, więc to mozliwe ze umie to robić.

edek - no i sie dopytałam: gastro bedzie robił gastrolog :) ale u niej na oddziale, źle ja zrozumiałam <zawstydzona>
"szczęsliwy" dzień 03.07
 
Ostatnia edycja:
reklama
o rany ale duzo napisalyscie :p

Kasia.natka u nas brak reakcji :) czyli wsio poki co dobrze... na szczescie

Andzia sprawdzaj sprawdzaj jak tylko masz mozliwosc :) zdrowie wazne jest ...

Josie oby dzisiejszy dzien byl latwiejszy ....

Aronia ja rocznik 85 a nie wiem co to ania :p

Aga fajnie z tym rowerykiem

i powodzenia w odpieluchowywaniu dla chetnych :)
 
Aronia szybko , wiem. Właśnie dlatego chodzę do niej, bo ona zawsze wszystko na cito załatwia. Z onkologiem, a potem z chirurgiem było tak samo. Nie wiem czy pamiętasz, zarejestrowała to ale ona tylko mnie zobaczyła (byłam wtedy u niej na usg piersi) i powiedział a ze mam chora tarczyce

kasienka super ze po szczepieniu ok
Ania to takie mini kino naszych dziecięcych lat. Wkladalo się do niej klisze ( slajdy) i na ścianie klatka po klatce 'oglądać można było wszystko.
Rzutnik Ania i kolekcja bajek
 
Ostatnia edycja:
Aga :-(podejrzewam, ze cena a nie ból doprowadziły Cie do łez?

agaundpestka - no co tam sie stalo u dentysty? Ja po kanalowkach tez mam zleg doswiadczenie :-(U nas ksiazeczka o nocniku nie pomaga. Ale pewnie, ze warto sprobowac ;-)
Właśnie wszystko o tą pierdzieloną kasę :( ząb masakra, a najgorsze, ze wszystko wina poprzedniego dentysty do którego chodziłam :( a niby super specjalista z klinik za niezłą kasę :/ śruba na której jest ząb jest całkowicie źle wwiercona. No teraz mam dwa warianty do wyboru koronka na tym co jest, ale całkowicie na moją odpowiedzialność (min600zł) i może wytrzymać długo, ale też jak cokolwiek będzie się dziać z zębem to trzeba rozebrać :( lub wszystko od nowa łącznie z kanałami za min1600zł :( no jeszcze trzecia opcja brak zęba :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

Nie narzekam idę lepiej na spacer.
 
P nie lubi wierszyków:D Bajeczki owszem, ale muszę je ciekawym tonem opowiadać i dodawać co nieco od siebie, bo ja nudzą:D Ma to po mnie:p Nigdy nie lubiłam bajek, książek, czytanie jest fuj!:D Uwielbia ul.Czereśniową i moje wymyślanie;)

Dziś przeszłyśmy od rana 3 centra handlowe, wszystkie sklepy z sukienkami i dupa. Pola grzecznie przebierała miedzy wieszakami (od dołu:p). Chyba jednak kupię sobie żółte buty i dodatki do tej czarnej. Kupiłam jedynie P białe legginsy koronkowe do sukienki (bo jak pamiętacie rajtuz nie uznaje od początku zimy):D

aga aaaaaaa nie wiedziałam, że zęby to taka droga sprawa!

andzia jak mają cię przebadać wzdłuż i wrzesz to warto!

kasienka ja duże dziecko, ale M to typowy szeryf:D

A dziś moje dziecko ma w nosie jedzenie. Od rana kasza i parówka. Zupa bleee, makaron blee, kasza gryczana z warzywami blee. Mam w nosie, idziemy na dwór niech się wygłodzi to może zje.

Edzio!
Wróciłyśmy z 'bieganiny' i wrąbała miskę zupy plus pół nogi z kuraka:D

I wkurw na M! Miałam jechać po buty do sukienki, a ten sobie postanowił akurat dziś dorobić i wróci o 20! W dzień wesela pojadę za ciuchami...
 
Ostatnia edycja:
hej kobiałki

Ja od rana zabiegana, dopiero niedawno wróciłam na chatę, dzieć już śpi bo padła jak kawka, a ja wpadłam do Was z piwkiem bo oczywiście jak zwykle sama, mój K ma urlop co nie !!!!!!!!!!!!!??????????? właśnie pojechał do Łodzi

kifsi ja dziś małą puściłam na ogrodzie bez pieluchy skończyło się na osikanej ławce, zmianie 3 par gaci, i 2 par skarpetek bo biegała w klapkach w stylu crocs i zawsze od nich jej nakładam cienkie skarpetki, a i płakała bo nasikała na kamyczki :-D:-D:-D i ani razu nie zawołała na nocnik a siadała na niego jak już się zeszczała :confused::confused::confused::happy2::happy2::happy2:, późnej pojechaliśmy do mojej babci na zaległe imieniny i wróciła z pieluchą suchą, przed kąpielą pytam się chcesz siusiu to zrobisz na nocniczek lub kibelek ona na to że nie chce i co wsadziłam ją do wody i odrazu siur poszedł :szok::szok::szok:

josie ojej to miałaś faktycznie dzień pełen wrażeń !!!! współczuję

andzia właśnie mój K też miał takie bóle nóg i też lekarze twierdzili że to są bóle wzrostowe, a był malutki miał jakoś 2-3 latka

andzia jaka Ty stara !!!!!!!!!! ???????????? wypraszam sobie !!!!! a i ja u lekarza nie byłam bo dziś mnie stopa przestała boleć :-D:-D:-D, ja to chyba skończę tak jak Ty bo kurdę od porodu nie robiłam żadnych badań i nie byłam u lekarza, kasiek tylko mnie ni bij za te badania :-:)-(, mam skierowanie z małą na badania i nie mogę się wybrać ale teraz po weekendzie koniecznie muszę iść z nią

Muńka dzięki wiem wiem, że to trzeba do lekarza ale na samą myśl że musiałam się zarejestrować to mi ból przeszedł :-D:-D, nawet jakbym dostała skierowanie na rehabilitację bym nie miała jak na nią iść chyba że z dzieckiem.
Oj z tymi szczepieniami to zagadka niezła :-D

Aga no to fajnie że Antoś tak zareagował moja jakoś nie chce na nic reagować :-:)-:)-(, a do tego wpadła w fazę popisywania się przed ludźmi i zawsze kończy się to źle
A z zębem przyjedź do nas do dentysty jest taniej o wiele ja za koronkę płaciłam 320 zł a we Wrocku bym zapłaciła za tą samą 600, teraz chyba bierze 400 zł a za most powiedział mi cenę 1000 zł czy 1200 jakoś
Ja idę w poniedziałek
A i nie wierz w to co mówią że to wina poprzedniego lekarza bo oni zawsze tak mówią abyś nie poszła gdzie indziej

kasiek
moja też dziś z jedzeniem na bakier :-:)-( i ja też mam w***** na K

Kasienka ja raczej z tych "samotnych obserwatorów"
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gabiśka uwielbia i bajki i wierszyki (sama już prawie umie całego murzynka bambo i puk puk w okieneczko). Lubi też sama opowiadać co widzi na rysunku, ale jak ktoś jej opowiada jest najfajniej :)

Zaszczepiłam G na ospę. Gadałam z lekarką o pneumo i znów zaczęłam się zastanawiać, czy jej nie zaszczepić....dżizas!!!!!
Bilans też zaliczony - wsio oki.

Co do odpieluchowania, to w domu G biega juz w majtochach, ale nadal trzeba jej przypominać, wpadek coraz mniej. Na noc i wyjazdy nadal pielucha.

Zdrówka dla choraczków!!
 
Do góry