reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

witajcie dziewczyny, ostatnio czytałam na temat tych ćwiczeń i powiem wam, że brzmi to obiecująco. Chciałabym też spróbować, ale niestety nie wiem czy wytrwam te 6 tygodni. Narazie jestem na 5 dniu i narazie jest super :happy: , zobaczymy jak będzie dalej.

Hogata mówisz, że u Ciebie to przyniosło oczekiwane efekty?

Koteczek a jak u Ciebie zaczełaś już cwiczyć?
Może jak będe miała towarzystwo to będzie mi łatwiej nie zrezygnować ;-)

pozdrawiam serdecznie:-)
 
reklama
Witam!

Agnes ... cwiczyłam rok temu i efekt był naprawdę. Ja jeszcze do tego ograniczyłam słodycze i np. nie jadłam po 18. Ale brzuszek miałam ładny i mocny.

Koteczku dziekuje za kopniaka...moze dzisiaj jest ten dzień...trzymam kciuki za ciebie
 
Hogata no to ode mnie też masz MEGA KOPNIACZKA :-)

Ja dzisiaj 8 dzień, idzie mi juz coraz lepiej, zobaczymy co będzie dalej:happy:, a i efekty juz troszkę widac :-)
 
A ja nie moge sie zmobilizować....nie lubie siebie za to :baffled:

ja tez jestem zła że nie moge sie zmobilizowac z tymi ćwiczeniami a pamiętam dokładnie twoje rezultaty i naprawde chciałabym mieć na tyle siły aby przejść ten zestaw ćwiczeń

mam nadzieje że nastąpi wkońcu teń dzień :-) ;-) :tak: :-D :-)
 
reklama
Hogata gratulacje, trzymam kciuki, żeby się udało dotrzeć do końca:-)

Ja dzisiaj zaliczyłam 11 dzień i nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam, bo troszkę nudne te ćwiczenia:tak: , a co będzie przy 24 powtórzeniach:szok:
 
Do góry