reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Karina przejdziemy przez to razem ;-)

myślę, że będziesz mogła liczyć na nasze wsparcie ( sorki dziewczyny, że wypowiadam się za Was ale chyba mam racje? :-) )

ja cały czas myślę, czy nie przyspieszyć mojej wizyty.... ale realnie to brak mi dogodnego terminu, bo musiałabym wlec dziecko do lekarza ze sobą..
 
reklama
Plamienie i bóle podbrzusza mam nadal. Muszę poczekać do jutra z wizytą, ale co lekarz może zrobić?
Moja ginka pewnie stwierdzi, że to po prostu okres mi się zaczął, bo dla niej to za wcześnie było stwierdzić cokolwiek :(
Dla niej cykl 37-dniowy to pewnie normalka i nie wierzy mi w mój skok temperatury 23.07 :(

Ja nigdy wcześniej nie miałam plamień w ciążach.
Jako bardziej doświadczone w temacie, powiedzcie mi, co lekarz może zrobić?

Coś przepisze? Każe leżeć?

Tylko ja mam mnóstwo spraw do załatwienia i leżeć nie mam jak... Do tego dwójka dzieci, którymi muszę się zająć.

Moi rodzice nic nie wiedzą i na razie nie mogę im powiedzieć :(

Duphaston biorę i teraz jeszcze No-spę. Chyba zaraz wezmę dwie kolejne tabletki tego drugiego leku...

Czy jest sens iść jutro do ginki, która pewnie stwierdzi, że to po prostu zwykły okres?
 
Rama sens jest zrobić bete i wtedy będziesz wiedzieć, a co do plamien to ja nic nie dostalam, ale wiem, że nieraz przepisywane są odpowiednie tabletki no i spokój/leżenie...
 
Najlepiej jak zrobisz bete duphaston jest to progesteton że jak jesteś w ciąży to ja podtrzymuje a jeśli nie to wywoluje okres. Okres mógł ci się zatrzymać przez stres a jego napewno nie masz mało a według twoich obliczeń to w którym tygodniu byś była. Ale głowa do góry trzeba być dobrej myśli TrZymam kciuki
 
witam kolejne nowe forumki

tabasia gratuluje serduszka ktorego terminu porodu bedziesz sie trzymac ?
ja w czwartek kolejne usg mam nadzieje ze tym razem wszystko bedzie pieknie juz widac :)

rama mysle ze beta powinna ci wszystko wyjasnic, masz leki odpowiednie powinnas duzo lezec , czy jak by;as u gina to mialas robione usg ?

karina mam nadzieje ze wszystko ok
 
No jak podejrzewalam - pecherz przeziebiony.., i mam tez bakteryjna infekcje w pochwie... Dostałam lekarstwa. Dzidzie widziałam:-) serduszka jeszcze nie było widac, lekarka mówiła ze za wcześnie ...
Oto moja dzidziula : ImageUploadedByForum BabyBoom1408267247.372336.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1408267247.372336.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1408267247.372336.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Do góry