reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

i ja po wizycie.
wszystko dobrze, maluch sie krecil, moj m pierwszy raz wizial na zywo maluszka.
pytalismy o plec i mowi,ze pisiolka nie widzi ale potwierdzic trzeba na kolejnym usg.
my oczywsicie nei wytrzymamy, bo jak to! taka szansa na corke ;) :-) wiec idziemy va 1,5tyg :D
wiec poki co, pinky :-)

nerki pracuja ladnie, plucka sa, ma 75mm :-)
 
reklama
Anney super wiesci! Ja u siebie na usg the pisiolka nie widzialam, a dzidzia ladnie nozki prostowala i nic Tam nie widzialam to moze tez dziewczynka bedzie :D
 
Cześć Paskudy! :-)

Żaneta --- bardzo mi przykro... ściskam Cię mocno.

Gratuluję udanych wizyt, podglądania Młodych, pomiarów i płci ;)
Mój lekarz na USG powiedział, że coś tam jest między nogami, ale na 100% nie obstawi... jak ja wytrzymam do 20 tygodnia?!

Akuku - będzie laska... tyle ciężarnych życzy Ci córki, że musi się spełnić!

Matki, powiedzcie mi...jak zaczęłyście czuć pierwsze ruchy Młodych to było to przyjemne uczucie - takie mizianie, cz raczej takie lekkie dźganie? :-p
 
blerka, smyranie takie.


dzieki babole, my tez sie cieszymy przede wszystkim,ze zdrowe, ale chlopaki i tak nie dowierzaja,ze moze byc ziewczynka hahahah

no nic, zobaczymy na usg za 10dni :D
 
Blerka ja na poczatku podskakiwalam dostawalam typowe kopniaki! Ktore byly bardzo niespodziewane :D w koncu sie przyzwyczilam i juz nie reagowalam podskokiem hi hi
 
Blerka ee tam w poprzednich ciazach tez mi ciezarne zyczyly hehe

Anney gratuluje !!! Aaaaaaaa! Dziewczynka kiteczki sykienusie !! Aaa wariacja.. i za 10 dni potwierdzisz szybciutko ;) widze ze sie doczekac nie możesz jak ja hehe.

Blerka ja jeszcze nie czuje a w poprzednich ciazach to takie babelko na poczatku. Potem dotykanie a potem rozciaganie i kopanie.
 
hahahaha... juz ja moi chlopcy naucza grac w pilke i po kiteczkach sukieneczkach bedzie ino dym ;) getry, koszulka i tom boy :p haha
 
Cześć Kobietki.
Ja też dzisiaj po wizycie. Z dzidzia wszystko ok, leżało sobie na pleckach i machalo rączkami. Ma 54mm. Z szyjka wszystko ok, wyniki mam jak koń. Postaram się zrobić fotkę i ją wstawić ale to jak mały pójdzie spać. :)
 
reklama
Gratuluje Tobie Anney i innym udanych wizyt !!! Najwazniejsze, ze dzidziole zdrowe ! :-)
Zanetaanna tak jak pisalam w innym temacie, najwazniejsze, ze zaszlas w ciaze!! Zobaczysz, mimo wszystko uzdrawiajaco dziala tylko kolejna ciaza. Pozbierasz sie kobitko i na pewno bedziesz miala bejbika czego Ci zyczymy !!!!
Beatko zielone spiki to od zatok chyba, wiec lepiej zebys sie przeszla. Oby wszystko bylo dobrze :*!!!
Akuku tyle tu czarownic, ze na pewno w brzuchu masz juz dziolche w rozowej sukieneczce i z kiteczkami :-D!!!!
U nas wszystko dobrze, przeziernosc w porzadku, kosc nosowa jest i sie poryczalam a pozniej sie chichralam, a bejbol sie bujal razem ze mna buahahahaha :-) I na poczatku bylo widac jak mi buta zasadzil :-D To bylo chyba 'Mama nie denerwuj sie ' :-) Jestem przeszczesliwa!!! tak jak pisalam mowi ze nie chce narazie mowic 100% ale wyglada mu to na dziewczynke. Tyle, ze jak zaczal tlumaczyc, ze to takie duze i moze to byc tez pisior, to w koncu juz niczego pewna nie jestem :-) I dalej nie mamy imienia dla dziewczynki!!!!
 
Do góry