reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Witaj Kasiu :) Trzymam kciuki, kwietniówkowa Ania ;-)
Widzę Aniu, że nawet suwaczki mamy takie same ;)


Powolutku jest nas coraz więcej, fajnie. Ja mam dwoje dzieci córka 8 i syn 5 lat. Jeszcze nie mam wizyty u ginki, ale wg moich obliczeń to termin na 2/VI. Czy miałyście typowe objawy ciążowe? U mnie ból piersi i niesmak w buzi okrutny, nudności jeszcze nie ma.
Ja jestem trochę bardziej osłabiona i senna, a poza tym nic. W poprzedniej ciąży nudności zaczęły mi się ok 6 tygodnia.
 
witajcie dziewczyby! jestem mama 5-letniego synka Marcinka ;)!z term. miesiaczki wypada mi 07.06.2016 ale ze mam problemy ginekologiczne i nie posiadam szyjki macicy mogę urodzic nawet 2 msc wczesniej .., ale na razie jestem pozytywnie nastawiona i jestem szczesliwa ;) buziaki
 
ej!! nastepna jestem ja ;)jestem mama 5 letniego synka Marcinka ;) z terminu. ost.@ mam termin wyznaczony na 07.06.2016 takze trzymam kciuki za Cb DaMaRa; )(
 
witajcie dziewczyby! jestem mama 5-letniego synka Marcinka ;)!z term. miesiaczki wypada mi 07.06.2016 ale ze mam problemy ginekologiczne i nie posiadam szyjki macicy mogę urodzic nawet 2 msc wczesniej .., ale na razie jestem pozytywnie nastawiona i jestem szczesliwa ;) buziaki
Witaj, fajnie że nas coraz więcej. Widzę, że nie wszystkie się tak spieszą jak my z testowaniem ;) Ja nie mogłam się doczekać i pierwszy test zrobiłam w 26 dc (mam 28-dniowe). Wyszła bardzo blada kreseczka więc dziś rano powtórzyłam test i kreseczka jest już ciemniejsza :)
 
Mynia witaj. ja powinnam mieć jutro okres ale 4 dni temu miałam jednodniowe plamienie i wiedziałam że to jest to bo w poprzedniej ciąży miałam tak samo :)
 
Ostatnia edycja:
witajcie :-) wszystkim Wam serdecznie gratuluję :-):-):-) sama bardzo chciałam zostać mamą 2016 - siostrzeńca dziewczyna o tym wiedziała i wygenerowała pierwszego posta jakobym była w ciąży (byłam wściekła jak to zobaczyłam).
jak z Waszymi objawami?? czujecie coś dziwnego?? ja w poprzedniej "ciąży" miałam okropne bóle piersi, mega zmęczenie i dosyć częste bóle brzucha - niestety była to ciąża bezzarodkowa :-:)-:)-:)-(
teraz czekam, ale myślę że nic z tego. od 4 dni mam plamienia, @ ma być w poniedziałek albo koło czwartku - po łyżeczkowaniu te cykle jeszcze nie doszły do siebie.
będę Was podczytywać i trzymać za Was kciuki :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
mnie bola strasznie piersi, brzuch pobolewa, jestem strasznie senna i co najsmieszniejsze mam ochote na mieso i to ostre ;))w pierwszwj ciazy dowiedzialam sie dopiero w 10 tyg ciazy; ¥ bezobjawowo i w ogole a ze mialam nie regularne cykle to nie bylo dla mnie dziwne ze okresu brak ;)

malena100 wspolczuje ; ( ja jestem po dwoch poronieniach ale wierze ze teraz sie uda! jutro klade sie do szpitala takze trzymajcie &
 
Do góry