reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta mamuś karmiących - co jemy, pijemy itd.?:))

Dziewczyny czy zielonkawa kupa mojej córki i wczorajszy dzien ciagłego marudzenia to efekt mleka modyfikowanego czy tego ze zjadłam piernika w czekoladzie?

Aniu a wprowadzałaś obie rzeczy równocześnie czy z przerwą? Mnie się wydaje, że to może być raczej piernik choć jak dziecko nie toleruje laktozy to i mleko modyfikowane może być sprawcą.
 
reklama
dzięki za odpowiedź... było tak, że pierwszy raz mleko podalam w niedziele a piernik jadłam chyba potem :confused: nie pamiętam... chyba musze ją poobserwować troche
 
Dziewczyny, mam pytanko. Do tej pory jem generalnie wszystko, uważam tylko na rzeczy smażone, wzdymające, ale raczej nie odmawiam sobie a mały nie miał nigdy problemów z kolkami.
Ale do rzeczy - marzy mi się upiec w niedzielę placek z truskawkami i galaretką. Wiem, że truskawki silnie uczulają... Myślicie, że mogę spróbować, czy powinnam sobie darować?
 
leika ja sobie myślę,że możesz spróbować... jeśli coś bedzie nie tak, będziesz wiedziała,że to po truskawkach i w ogóle z nich zrezygnujesz...
ja jakis czas temu tez tak zrobiłam z grzybkami marynowanymi- małej nic nie było i zaczęłam sobie je podjadać. generalnie to ja też już w zasadzie jem wszystko
 
O!odświeżony wątek co mi pasuje bo już od dawna zastanawiam się czy moge sobie pozwolić na kawę rozpuszczalna z mleczkiem bo juz tak za mną chodzi a ja nadal karmie i nie wiem czy mała nie będzie miała problemu ze spankiem jak sobie kawusie zafunduje:baffled:
 
O!odświeżony wątek co mi pasuje bo już od dawna zastanawiam się czy moge sobie pozwolić na kawę rozpuszczalna z mleczkiem bo juz tak za mną chodzi a ja nadal karmie i nie wiem czy mała nie będzie miała problemu ze spankiem jak sobie kawusie zafunduje:baffled:

Mada, moja kolezanka-sasiadka ma 3.5 mies. syna, karmi go tylko piersia i codziennie pije kawe latte - cienka, z duza iloscia mleka i nic malemu nie jest, a spi idealnie jak na takiego maluszka.
Sprobuj raz taka lekka sobie wypic, jak Ami bedzie dobrze sie czula to mozesz sobie kilka razy w tyg. zafundowac. Albo napij sie bezkofeinowej.
 
reklama
Mada, jak bylam jeszcze w pologu, polozna powiedziala mi, ze jedna slaba kawe dziennie mozna wypic. Do tej pory, jak mialam ochote, to robilam sobie kawe bezkofeinowa, a od jakiegos czasu cieniutka zwykla (rozpszczalna) z mlekiem. Piotrusiowi nie robi roznicy...
 
Do góry