reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Spokojnie bo bede Cie miala na sumieniu;)
Pewnie masz torbiel krwitoczna po niepeknietym pecherzyku, czy jak to tam sie nazywa.
Endometrialne to sa inne;)
Spoko bedziesz zyc:)
A jak rozróżnić na usg krwotoczna od czekoladowej? Bo czy po usg gin potrafi stwierdzić jak widzi stan zastany = czytaj torbiel wypełniona krwią , czy powstała z endometriozy i jest to słownikowa czekoladowa czy to jest ta krwotoczna? Bo mi gin nazwał moja czekoladkowa ale mówił ze powstała z tego ze po pęknięciu dostało sie tam krwi z jakiegoś pękniętego naczynka/zrostu i wypełniła krwią.
Tylko czy tutaj łatwo sobie stwierdzić?
 
A jak rozróżnić na usg krwotoczna od czekoladowej? Bo czy po usg gin potrafi stwierdzić jak widzi stan zastany = czytaj torbiel wypełniona krwią , czy powstała z endometriozy i jest to słownikowa czekoladowa czy to jest ta krwotoczna? Bo mi gin nazwał moja czekoladkowa ale mówił ze powstała z tego ze po pęknięciu dostało sie tam krwi z jakiegoś pękniętego naczynka/zrostu i wypełniła krwią.
Tylko czy tutaj łatwo sobie stwierdzić?
To juz lekarz powinien wiedziec. Mi odrazu powiedzial ze mam endometrialna, no jeszcze podejrzenie raka bylo bo mi wyszly markery nowotworowe.
 
Bertha dobry gin rozpozna. Moja widzialo kilku i powiedzieli ze czekoladowa z endometriozy.
Czekoladowe co cyklcsie powiekszaja bo to jakby tam druga miesiaczka byla.
Czynnosciowe powinny sie wchlonac chyba.
Nie wiem ale Ci lekarze co widzieli moja torbiel nie mieli zadnych watpliwosci ze to z endometriozy.
 
Nessi tule Cie. Trzymaj sie. Jjest szansa, ze ciaza w macicy bedzie donoszana?

U mnie jest torbiel hipergoniczna. Widzialo ja juz kilku ginekologow. U mnie tez markery podwyzszone.
Dzieki za mile slowa. Na razie na wyniki krwi czeka sie do miesiaca.

Babel chory :-( ostre krupowe zapalenie gardla
 
reklama
Strabelka lekarze mowia ze czynnosciowa. Tylko problem w tym ze ma grube scianki i wyglada ze sie mie wchlonie. Poza tym przez nia mam stan pogaraczkowy i po prostu boli mnievw boku
 
Do góry