reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Mój lekarz też mówił 37tc, że donoszona i dziecko ma mieć 2,5kg :)
Właśnie wsunęłam gofra z bitą śmietaną i truskawką i mały szaleje ;) idziemy oglądać zawody dzieciaków na małej skoczni. Najmłodszy zawodnik ma... 5lat! Szacunek dla młodych za ciężką pracę...
 
Witam Was. Wybrałam się dziś do sklepu i min w Smyku są przeceny 50% na wybrane rzeczy, warto podjechać (wrzuciłam fotki w odpowiednim wątku), na 56 nic już nie potzrebuję, więc kupiłam większe.
Coraz gorzej mi się chodzi, najchętniej bym w domu siedziała, bo się ciepło robi a ja nie mam w czym chodzić :( Poza brzuchem urosła mi du..a (zawsze tak mam), co mnie dodatkowo męczy. Mam 15 kg na plusie i więcej niż 3 kg już nie mogę przytyć. Jem bardzo mało, nawet mi mąż zwraca uwagę, że za mało, więc nie wiem skąd te kg, może za mało ruchu. Ale nic to, zrzucimy szybko :D
Czekam na 16.00 i na meczyk:D

Do 40tc zostało mi 68 dni, a do 37tc 47 dni :D
 
A u mnie mówili że 38 to donoszona chociaż też słyszałam o 37 ale trzymam się dwóch tygodni wstecz terminu

Współczuję Wam bólu pleców itd. Żeby tak od siedzenia?! To przykre. Trzeba więc leżeć:yes:
U mnie tez 38 tc to donoszona zawsze sie pytaj czy po 38 tc wczesniej niby to wczesniaki.
 
Dziewczyny jak Wy liczycie donoszoną ciąże? Donoszona ciąża to nie 38 tygodni tylko pełne 37. U mnie dwoje dzieci urodziło się w 37 i 1 dzień i lekarze mówili ,że akurat donoszone a przy trzeciej lekarz zrobił mi cc też na 37 i 1 dzień bo czekał żeby ciąża była donoszona.
kazdy lekarz patrzy innaczej niestety u mnie np jak jest 32t1d to nie 33 tc tylko 32 tc 1d bardzo dokladnie patrza ehh zeby to w czyms przeszkadzalo ze to 33 tc juz jest no ale sie nie spieram z nim.
 
Ja dzis mam jeden z tych zlych dni ledwo chodze zle sie czuje na szczescie maz pomalowal juz dzieciecy pokoj zostalo nam tylko kupic lozeczko i jakies ciuszki i bede miala wsio :) moze sie rodzic nawet za miesiac ;p
 
Dotychczas byłam przekonana, że skończony 37 tydzien to donoszona ciąża. A to nie jest czasem kwestia liczenia tygodni? Skończony 37 tydzień to w zasadzie 38 tydzień, tyle że rozpoczęty.

Mi do terminu zostało 80 dni :)
 
Dotychczas byłam przekonana, że skończony 37 tydzien to donoszona ciąża. A to nie jest czasem kwestia liczenia tygodni? Skończony 37 tydzień to w zasadzie 38 tydzień, tyle że rozpoczęty.

Mi do terminu zostało 80 dni :)
Wg mnie tak powinno byc ale to chyba od lekarza zalezy bo ja juz sama nie wiem jak ide do lekarza i mowie 32tc np no to on i tak sam se liczy ze 31 i tak dalej
 
reklama
Do góry