reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

bonusowa u mnie na zadupiu to nie ma szans :D o takich rzeczach jak klub kangura czy doradca noszenia, to tu pewnie nikt nie słyszał i nigdy nikogo z chustą nie widziałam :( po wszystko muszę jeździć do Szczecina, a z maluchem to raczej średnio ;/
Ja z Bazylim uczyłam się z filmików instruktażowych na YT
 
reklama
dziewczyny tak zachwalacie te chusty, że chyba przy 3-cim się skuszę :) Liczę na Waszą pomoc :)

wczoraj mój J, powiedział, że szkoda, że wszystko oddaliśmy...ale kto mógł to wiedzieć, że taka "niespodzianka" nam wskoczy i to jeszcze podczas założonego czipa...
 
Ostatnia edycja:
My też praktycznie wszystko oddaliśmy i fajnie :p zakupy są bardzo przyjemne :D

Antiope wczoraj właśnie oglądałam różne instrukcje i też myślę że spróbuję z tych zdjęć i filmików :)
 
Ja mam bondolino i je kocham.
Mam też Kibi. Też boskie.
Ale używam ich tylko do usypiania.
A tak tylko chusty.
Muszę jakąś nową dla maluszka kupić.
Nawet się zastanawiałam, czy z tej okazji nie zapisać się do Magabi i nie czekać...
Ale chyba jednak nie.
Chyba nie umiem używać aż tak drogich chust.
Mam w szafie solnce genesis timanfaya i normalnie żal mi je dotknąć! Raz je zaciągnęłam pierścionkiem i myślałam, że na zawał zejdę! Naprawiłam zaciągnięcie, ale od tamtej pory chusta leży w szafie.
Chyba ją muszę sprzedać. :(
 
reklama
A jaką chustę dla początkujących polecacie? Słyszałam o Little frog i widzę że są całkiem tanie. Znacie? Polecacie?
 
Do góry