reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Paraplu, piękne słowa na obrazku.
Jestem z Tobą sercem...
Ja dokładnie tydzień temu O tej porze zobaczyłam pustkę na usg. :-(
Wspominam i nadal boli mnie serce...
Nie ma leku na takie rany...
Jestem z Tobą :-*

Był zabieg?
 
reklama
Paraplu, piękne słowa na obrazku.
Jestem z Tobą sercem...
Ja dokładnie tydzień temu O tej porze zobaczyłam pustkę na usg. :-(
Wspominam i nadal boli mnie serce...
Nie ma leku na takie rany...
Jestem z Tobą :-*

Był zabieg?

Na razie mialam tabletki. Za dwa tygodnie mam USG i wtedy okaze sie czy bedsie potrzebny zabieg czy nie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziiekuje Anik. A jaki czas temu Tobie przydarzyl się ten smutek? Ja właśnie nie mogę sobie zająć głowy czymś innym. Ciągle myślę...
Ja zabieg miałam 14.02
Tez długo myślałam ale czas łagodzi ból i to prawda. Na początku nie było dnia żebym nie płakała. W końcu się z tym pogodziłam. Tak widać musiało być.

Witam was wszystkie dziewczyny
Pewnie nie pamietacie mnie ale jestem z wami na bierzocą i was czytam.
Może opowiem w skrócie co mnie tu sprowadziło,poroniłam w grudniu,a teraz chciałam z wami się pochwalić dobrą nowiną,właśnie wrócilam z USG moje kochane dzieciątko ma już 13 tygodni i słyszałam dzieciątka bicie serduszka.Jestem taka szcześliwa:)

Gratulacje!
 
Paraplu ja mam bransoletke z datą i imienieniem mojego Anioła <3

Ciekawe jak Doris :-) Kochana czekamy na wieści!!

Renia gratulacje to jestesmy na podobnym etapie ;-) u mnie 11tc :-)

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień Dobry
Ja juz nie śpię od 4, to i tak cud ze do 4 spałam. O 5 była położna ze swoimi atrakcjami typu lewatywa, wenflony itd. Na Cc idę z planu na dziś trzecia wiec nie prędzej niż o 9 ale tu się zmienia jak w kalejdoskopie wszystko. Juz nie mogę się doczekać. Chciałabym już być po i zobaczyć Olisia. Proszę dziś o modlitwy i kciuki są nas, bo są nam bardzo potrzebne!!!
Buziaki dla Was Dziewczyny

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
Doris nie ma to jak lewatywa co? ;) w szpitalu nie można się wyspać... Już za chwilę będzie po :D I dopiero będziesz miała zajęcie ;) Trzymamy kciuki!

Angelstw, Renata chyba Was wyprzedzę z wizytą, bo idę w poniedziałek :)

Magdalena a ile wody pijesz dziennie? Te zaparcia mogą być przejściowe. Macica ciągle rośnie i ciągle zmienia położenie jelit. Mam nadzieję, że za kilka dni, tygodni wszystko się tam ułoży i udrożni. Jeszcze tak sobie myślę... W jakiej pozycji śpisz? I jaki masz tryb dnia? Chodzisz na spacery?
 
Doris trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&.

Kwiatuszku jak wizyta?

Alza na szczęście puściło :p staram się pić dużo bo 2 litry plus soki, do tego odstawiłam słodycze i jem dużo kasz zawierających błonnik, płatki owsiane, otręby, dużo owoców. Staram się spać na lewej stronie ale nie zawsze mi to wychodzi. Na spacer chodzę jak idę na codzienne zakupy, staram się nie korzystać z auta.
Mam nadzieję, że był to jednorazowy zastój. Ale dzisiaj i tak na wizycie zapytam co w takich przypadkach mogę stosować.
 
Dziewczyny powiedzcie mi po jakim czasie zaszlyscie znów w ciążę? Ja jestem tydzień po zabiegu, za tydzień kontrola. Czuje się dobrze. Myślę żeby jak najszybciej zajsc. Oczywiście zależy co lekarz powie , jak to w środku wygląda. Nie chcę być też nieodpowiedzialna Ale na prawdę bardzo bym chciała bobaska. Na pewno mnie rozumiecie :-*
Powiedzcie krótko jak to u Was było.
 
reklama
Do góry