reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
noo mnie powoli też już jeansy cisną... ale ja też uwielbiam spodnie dresowe, zwłaszcza te z opuszczonym stanem i krokiem więc tam mi się spokojnie brzuch zmieści :D a myślałyście nad kolorami w pokoiku? bo ja jeden będę przerabiać na dzidziusiowy i tak właśnie myślę o szarości z różem/niebieskim. Tylko chłop marudzi że to smutne będzie i oziębłe ;)
Ja mam niestety do zagospodarowania tylko kącik w sypialni naszej (jeszcze stacjonarny komp musimy wywalic i wstawic tam komode zeby jakies szufladki na ubranka były,próbujemy coś wiekszego znaleźć zeby zamienic mieszkanie ale nic nas nie pokusilo...chcemy 4 pokoje a teraz mieszkania 3 najwieksze robia i te co widzielismy to kiepskie do podzielenia na 4) ale moja kolezanka ma takie spokojniejsze ściany a wesole wyposażenie i fajnie wyglada.

 
Pytanie za 100 punktów do mamusiek które korzystają z poduszek ciążowych. Jaki kształt brać? Widziałam S, C i I i zgłupiałam..
Zamówiłam C ale jeszcze nie dotarla. To jest idealna poducha dla mnie!!!! Ja musze się tak w cos wtulac i do tej pory sluzyla mi do tego moja piezynka,a przykrywalam sie meza[emoji23] ale obiecal mi kiedyś ze jak bede w ciazy to mi podusie zakupi i kupil [emoji23]

 
reklama
Do góry