reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

pomozcie, jak juz urodze to chce widziec tylko dane osoby w domu i jak powiedziec siostrze Tomka, ze ona nalezy do grupy, ktorej nie chce widziec? nie zdzierże jej widoku u mnie..mam prosto z mostu jej dowalic?
ja powiedziałam swojej bratowej że my potrzebujemy spokoju i nie chcemy wszystkic h odrazu że poprostu każdego osobno zaprosimy na kawę ale że też nie codziennie żeby mieć kogoś w chacie bo bym zwariowała , wiessz musisz dać do zrozumienia że Ty mówisz kiedy i co a nie że ktoś się wprasza my sie nikomu nigdy nie wpraszamy bo nie lubie w sumie po budach jezdzić i siedziec,Ty jesteś panią domu i Ty mówisz co jak i kiedy a nie ktoś Ci we własnym domu termin będzie wyznaczał
 
reklama
ja powiedziałam swojej bratowej że my potrzebujemy spokoju i nie chcemy wszystkic h odrazu że poprostu każdego osobno zaprosimy na kawę ale że też nie codziennie żeby mieć kogoś w chacie bo bym zwariowała , wiessz musisz dać do zrozumienia że Ty mówisz kiedy i co a nie że ktoś się wprasza my sie nikomu nigdy nie wpraszamy bo nie lubie w sumie po budach jezdzić i siedziec,Ty jesteś panią domu i Ty mówisz co jak i kiedy a nie ktoś Ci we własnym domu termin będzie wyznaczał
tylko chodzi o to, ze ja jej w ogole nie chce widziec u siebie
 
Rok temu pojechaliśmy w ostatni dzień no i kurde byłam naprawdę pod wrażeniem tak mi się podobało, że w tym roku nie odpuszczę więc polecam Ci :D:D
My też co roku jesteśmy ;) teraz tylko nie wiem czy nam się uda wyrwać no i boję się trochę tych tłumów...
 
To może pogadaj z Tomkiem, w końcu to jego siostra i niech on z nią pogada.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
on delikatnie jej zasugerowal, ze sorki, ale my chcemy zeby przyjezdzala tylko mama i ja bede po nia przyjezdzal, Edyta zrobila krzywa mine i mowi yhm i poszla...ja sie boje, ze ona nie poslucha i sie zjawi a ja ją wyrzuce za drzwi, bo powiedziala mi, ze nie obchodzi jej nasze dziecko wiec moge sie jej spytac to po co przyjechalas i pokazac klamke..
 
reklama
a apropo bratowej-chyba cos zrozumiala, ze dziecko sie liczy, i ze nie bede jezdzic na l4
do sklepu i dodala, ze sama chce sie skupic na swoich dzieciach a nie latac tu i wyreczac Iwonke jakby se nie radzila..w koncu, tylko po co tyle klotni musialo byc
 
Do góry