reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No dobra, ciasno zapiąć pieluszke ok
A jeśli dziecko ma kolki i wzdęcia to dodatkowo będzie się męczyło w ciasto upietej pielusze, poza tym urządzenie waży swoje i cały czas leży i obciąża brzuszek
Kolejny minus dla mnie, ubranie dziecka,każde body, śpiochy jak?
A jak dziecko będzie chciało polezec na brzuszku? Co wtedy z monitorem który jest wyprofilowany do brzuszka z tego co widzę?
A nawet jeśli uda się zapiąć na plecach czy będzie nadal skuteczny?
Dziecko trzeba będzie rozebrać, przepiac monitor, ubrać, położyć na brzuszku i za chwilę to wszysko powtórzyć w drugą stronę
Jak dla mnie za dużo zachodu :p
Faktycznie, o tym wszystkim nie pomyslalam. Czyli wychodzi na to ze zostaje przy babysence5.
Dobrze Cie miec na forum[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A co z monitorami oddechu ? Przy wcześniaki ch lub wieloraczkach jest wskazane przy wypisie ich kupno. Mojej znajomej kazali kupić jeszvze tego samego dnia.

No na pewno chcemy kupić dwa, ale nie wiem jak one zadziałają jakbym chciała, żeby dzieci razem spały w łóżeczku. Muszę popytać bliźniakowych mam :/
 
Faktycznie, o tym wszystkim nie pomyslalam. Czyli wychodzi na to ze zostaje przy babysence5.
Dobrze Cie miec na forum[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie zastanawiałam się nad tym, po prostu pierwsze myśli które przyszły mi do głowy, myślę że po dłuższym zastanowieniu znalazla bym więcej minusów
Jest mi dużo łatwiej coś ocenić bo mam już dziecko i wiem jak to wszysko wygląda w praktyce i że w większości przypadków inaczej niż opisują w książkach niestety :p
Cieszę się że mogę pomóc i podzielić się z Wami moim zdaniem a jeśli któraś skorzysta z mojego doświadczenia i rady tym bardziej mi miło :D:)
 
Nie zastanawiałam się nad tym, po prostu pierwsze myśli które przyszły mi do głowy, myślę że po dłuższym zastanowieniu znalazla bym więcej minusów
Jest mi dużo łatwiej coś ocenić bo mam już dziecko i wiem jak to wszysko wygląda w praktyce i że w większości przypadków inaczej niż opisują w książkach niestety[emoji14]Cieszę się że mogę pomóc i podzielić się z Wami moim zdaniem a jeśli któraś skorzysta z mojego doświadczenia i rady tym bardziej mi miło :D:)
No widzisz, mi by to pewnie wyszlo dopiero w praktyce, bo to moj pierwszy bobas[emoji12]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja jestem mama wczesniaka i nie kupowalam zadnych monitorow oddechu ani nic w tym stylu. Dla mnie to zbedny gadzet. Moj maly spal od 1 dnia w swoim pokoiku, my w sypialni i bylo wszystko ok. Fakt jego pokoik mielismy bardzo blisko. Budzilismy go co 3 godz na mleczko, po 2 tyg przestalismy, sam sie budzil raz w nocy. Zawsze ale to zawsze odbijalismy go chocby mialo to trwac godzine. Ukladalismy na boku raz jednym raz drugim. Jak zaczal strasznie duzo ulewac to podnieslismy materaz pod ukos. I tyle. Nie uzywalismy zadnych poduszek, bo dla takiego noworodka to niepotrzebne. Koldre mialam, ale nakrywalismy kocykiem, zreszto w mieszkaniu i tak byli cieplo.
 
reklama
Flandi to nadal mamy o czym myśleć hahaha ja to już nerwicy dostaje jak o tym myślę :)

Z monitora nie zrezygnuję choćby nie wiem co. Mnie prawie dopadła śmierć łóżeczkowa - mama mnie reanimowała jak miałam 2 m-ce.. więc ja ryzykować nie chcę. Za każdym razem jak tu wchodzę, to sobie uświadamiam ile rzeczy nie wiem, o jak wielu nie mam pojęcia nawet, a tu czas leci ;)
 
Do góry