reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Nie ale planuje właśnie kupić bo mały mi się zaczął strasznie krztusi i często zadlawia i musimy go klepać żeby mógł złapać oddech. W dzień to palicho bo mam go na oku ale w nocy moge nie usłyszeć ze się krztusi

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
Biedactwo, mam nadzieję że szybko mu przejdzie i że to nic poważnego
Ucałuj go od cioci i Alanka:)
 
Ja chcę kupić babysense 5 a ty?
Ja też właśnie byc moze z.tym.materacem na którym były badania przeprowadzane ze z nim działa napewno. Ale jeszvze się zastanawiam :)
Materac nie wejdzie do pokoju bym musiała spać w drzwiach a to 2 metry od łóżka w sypialni :) użytkowa cześć pokoju w której nie walne w głowę to 180 szerokosc niżej juz się nie mieszcze. Może znajdę zdj to wam pokaze
 
Dziewczyny m mi znalazł przenośny monitor oddechu chyba trochę droższy od baby sens . Przyczepia się go do pieluszki. Czy znacie jakieś opinie na ten temat ? Wtedy bym miała. Problem z głowy
 
Dziewczyny m mi znalazł przenośny monitor oddechu chyba trochę droższy od baby sens . Przyczepia się go do pieluszki. Czy znacie jakieś opinie na ten temat ? Wtedy bym miała. Problem z głowy
Ja to mniej wiecej znam. Ale on chyba nie jest taki dobry jak ten drozszy.
Kolezanka to kupowala i zakladala dziecku jak szla na spacer.

Edit. Doczytalam ze piszesz o drozszym, wiec nie wiem...ona kupowala wtedy babysence do lozeczka i ten drugi do pieluszki. Ten do pieluszki byl duzo tanszy.
Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pisanka, fajnie to wyglada z opisu.
Moze tez sie skusze na ten. Ten jest bez zadnych kabli.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzeba przeczytać wszystko i zobaczymy. Może jednak warto. Bo też sprawdzony i czy w bujaczku czy na kanapie to sprawdza dziecko i ma wbudowane wibracje jak oddechy się zmniejszają żeby pobudzic do oddechu jak bobas zapomina
 
Do góry