reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja jestem zawsze sceptycznie nastawiona do nowości które nie są sprawdzone przez lata, bo wiadomo że po jakimś czasie dopiero można stwierdzić czy produkt jest godny zaufania, poza tym taki monitor przyczepiony wydaje mi się może spaść i co wtedy?
Nie wiem trzeba poczytać czy jest taka mozliwosc itd
 
Ja jestem zawsze sceptycznie nastawiona do nowości które nie są sprawdzone przez lata, bo wiadomo że po jakimś czasie dopiero można stwierdzić czy produkt jest godny zaufania, poza tym taki monitor przyczepiony wydaje mi się może spaść i co wtedy?
Trzeba ciasno zapiac pieluszke i wtedy nie spada.
Te z plytami sensorycznymi to ponoc przezytek. Tak wlasnie przeczytalam, ale ile w tym prawdy, nie wiem.

Nie wiem ktory kupie, ale ten co znalazla Pisanka, ma bardzo dobre opinie i mnie tez bardzo kusi[emoji6]


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzeba ciasno zapiac pieluszke i wtedy nie spada.
Te z plytami sensorycznymi to ponoc przezytek. Tak wlasnie przeczytalam, ale ile w tym prawdy, nie wiem.

Nie wiem ktory kupie, ale ten co znalazla Pisanka, ma bardzo dobre opinie i mnie tez bardzo kusi[emoji6]


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
No dobra, ciasno zapiąć pieluszke ok
A jeśli dziecko ma kolki i wzdęcia to dodatkowo będzie się męczyło w ciasto upietej pielusze, poza tym urządzenie waży swoje i cały czas leży i obciąża brzuszek
Kolejny minus dla mnie, ubranie dziecka,każde body, śpiochy jak?
A jak dziecko będzie chciało polezec na brzuszku? Co wtedy z monitorem który jest wyprofilowany do brzuszka z tego co widzę?
A nawet jeśli uda się zapiąć na plecach czy będzie nadal skuteczny?
Dziecko trzeba będzie rozebrać, przepiac monitor, ubrać, położyć na brzuszku i za chwilę to wszysko powtórzyć w drugą stronę
Jak dla mnie za dużo zachodu :p
 
Kurde to coś musze wymysslec wrrr...masakra

Pisanko Ty tu wrzucasz moje dylematy ;) ja chyba ostatecznie zrobię tak, że jedno łóżeczko dam do sypialni, a drugie zostanie w pokoju dzieciaków, gdzie mam nadzieję będą spać w dzień (choć to się okaże). Z kołysek zrezygnowałam właśnie przez monitory, bo ileż tego można kupować. Elektroniczną nianię dostanę od koleżanki nową, więc na pewno się przyda, ale w nocy nie wyobrażam sobie wstawać i latać co 2h do drugiego pokoju, wolę mieć maluchy pod kontrolą przy sobie. I tak do 3 m-cy spokojnie zmieszczą się do jednego łóżeczka, więc wydaje mi się, że tak będzie lepiej..
 
Mnie kusi ten Pisanki, bo np wyniose dziecko do salonu i nie bede musiala co chwile zagladac jak spi.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie a jedynym minusem jest to ze po prostu trzeba przy wcześniaku zapiąć mocno pieluszke żeby nie dawał fałszywego sygnału i to jest jedyny minus. Ale jak mój m powiedział lepiej jeden falszywy sygnał niż jego brak przy potrzebie. Pomyślę i ty myśl :) może coś znajdziesz ciekawego :*
 
reklama
Pisanko Ty tu wrzucasz moje dylematy ;) ja chyba ostatecznie zrobię tak, że jedno łóżeczko dam do sypialni, a drugie zostanie w pokoju dzieciaków, gdzie mam nadzieję będą spać w dzień (choć to się okaże). Z kołysek zrezygnowałam właśnie przez monitory, bo ileż tego można kupować. Elektroniczną nianię dostanę od koleżanki nową, więc na pewno się przyda, ale w nocy nie wyobrażam sobie wstawać i latać co 2h do drugiego pokoju, wolę mieć maluchy pod kontrolą przy sobie. I tak do 3 m-cy spokojnie zmieszczą się do jednego łóżeczka, więc wydaje mi się, że tak będzie lepiej..
A co z monitorami oddechu ? Przy wcześniaki ch lub wieloraczkach jest wskazane przy wypisie ich kupno. Mojej znajomej kazali kupić jeszvze tego samego dnia.
 
Do góry