reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Też mi wczoraj forum nie działało.
Zaczęłam oglądać House of Cards. Mąż mi ściągnął duuużo odcinków i coś czuję, że zamiast zajmować się wyprawką itp to będę na to tracić czas;) Na szczęście do piątku jesteśmy u rodziców więc mam czas na seriale;)
 
reklama
Dzień dobry
Wczoraj nie miałam dostępu do forum bo jakaś przerwa techniczna byla, już myślałam że Lux mnie za coś zablokowała ;)

Słuchajcie doświadczone mamy, macie jakieś sprawdzone sposoby na chrypkę u 2 latka? W aptece nic dla takich maluchów nie na. Dodam że on miodu z mlekiem i czosnkiem nie wypije
tez nie mialam przez ponad godzine dostepu do bb i przepraszam bardzo, ale za co mialabym ludzi blokowac??? :oo:
 
Dobry. Ja też miałam kiepską noc, syn mnie w nocy zawołał, poszłam do niego i już nie mogłam zasnąć, pewnie w dzień trzeba będzie sobie uciąć małą drzemkę ;)

Co do spojenia to też się zastanawiam czy mi się nie rozchodzi właśnie, bolą mnie cały czas pachwiny, jak wstaje to boli, jak się podnoszę czy kucam boli, chyba muszę podpytać lekarza..

Eli ja też się ostatnio zapomniałam i moment podbiegłam po coś do syna, nie pamiętam ale też jakaś nerwowa sytuacja była i później brzuch mnie bolał, ale jakoś przeszło.. Może poleż dzisiaj więcej jeśli możesz..

Miłego dzionka wszystkim:)
mnie wczoraj bolal, bo sie narobilam przy tych buraczkach, chlop pomogl, ale i tak sie zmeczylam
 
Dzień dobry kobietki, wczoraj nie mialam dostępu do forum, cały czas wyskakiwal mi jakis blad.
Współczuję dziewczynom, które nie mogą liczyć na pomoc bliskich. My po porodzie przeprowadzamy się do moich rodzicow może na miesiąc a nawet dwa. Dopóki nie opanuje obsługi Frania do perfekcji :)
moja mama ma problemy z kręgosłupem i co roku stara się jezdzic na rehabilitacje w zimę Ale w tym roku odpuszcza sobie zeby nam pomóc, mój mąż będzie ja masowal (jest masazysta).
Aaaa wczoraj Franulek dostał od cioci i babci (siostra męża i teściowa) kosz mojzesza ależ będzie miał królestwo w salonie :)
 
mnie wczoraj bolal, bo sie narobilam przy tych buraczkach, chlop pomogl, ale i tak sie zmeczylam

No po wysiłku to raczej normalne, ale odpoczniesz i przechodzi nie? a mnie bolą nawet bez wysiłku, jak się nachodzę czy coś to dużo bardziej, ale jak nic takiego nie robię to też bolą, ciężko mi się np. na bok przekręcić.. w tamtej ciąży tak nie miałam, więc nie kojarzę takich bóli..
 
No po wysiłku to raczej normalne, ale odpoczniesz i przechodzi nie? a mnie bolą nawet bez wysiłku, jak się nachodzę czy coś to dużo bardziej, ale jak nic takiego nie robię to też bolą, ciężko mi się np. na bok przekręcić.. w tamtej ciąży tak nie miałam, więc nie kojarzę takich bóli..
ale jaki to wysilek gotowac i obierac buraki? zaden, tarcie tez ode mnie wysilku nie wymagalo, bo gotowalam je tak dlugo, ze byly miekkie...za to kregoslup bolal tak, ze myslalam, ze padne
 
reklama
Elifit może dlatego że w domu chłodno już jest? Nie wiem, ubieram go w ciepła pidzame, a raczej ciepły dres jednoczęściowy z pepco, taki szary w granatowe gwiazdki...
My ostatnio w całej rodzinie infekcje zatokowa mieliśmy, ropa i te sprawy, po tygodniu samo zeszło.
Syn równy rok nie chorował.
On też z ekscytacji i radosci dużo krzyczy, ale nie wiem czy to od tego... Ma jakiś tam katar, ale ogólnie to dobrze się czuje.
Właśnie ta chrypa mnie zastanawia.
A z herbatkami to problem jest, bo on tylko wodę lubi i mleko
Czasem sok malinowy własnej roboty wypija... Nie daj Boże jak coś jest koloru żółtego, nie ma opcji by wypił... A herbatka z cytryną ma odcień żółty. Muszę przemycać ja w zamkniętych kubkach np niebieskim lub różowym. Ale i tak po smaku poczuje że to nie woda i już spryskiwacz w moja stronę gotowy :p
Nie wiem co mu podać....
 
Do góry