reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Update ode mnie: No wiec karta ciazy zalozona ;-) serducho pikalo jak szalone! 1.20cm.. Na co moja gin stwierdzila, ze kruszynka sie nie zapowiada<3 nudnosci - ponoc moge sie spodziewac, ze szybko lepiej nie bedzie ;-) niestety, przypaletala sie grzybica wiec przepisala globulki. O dziwo nawet tarczyca wspolpracuje i tsh spadlo do 0.7 ;) kolejna wizyta 26.10. A 03.11 prenatalne.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje, ktory to tydzien i dzien. Ja ostaatnio bylam w 7w4d i mialam podobnych wymiarów Dzidzie. 1.38cm :)
 
reklama
Update ode mnie: No wiec karta ciazy zalozona ;-) serducho pikalo jak szalone! 1.20cm.. Na co moja gin stwierdzila, ze kruszynka sie nie zapowiada<3 nudnosci - ponoc moge sie spodziewac, ze szybko lepiej nie bedzie ;-) niestety, przypaletala sie grzybica wiec przepisala globulki. O dziwo nawet tarczyca wspolpracuje i tsh spadlo do 0.7 ;) kolejna wizyta 26.10. A 03.11 prenatalne.

Odnośnie TSH, czy wszystkie macie ten hormon w normie? Nigdy nie miałam problemów z tarczycą a teraz nagle 2,93 mi wyszło. Troszkę mnie to martwi...
 
Dziewczyny. Któras w was pisala o oznaczaniu tygodni ciazy. Ja wczoraj mialam 10t1d a lekarz mi napisal na zaświadczeniu ze jestem w 11 tygodniu wiec chyba nie do donca wpisuja skończone tygodnie...

 
Cytuje mojego: "Liczą sie skończone tygodnie." Ale w kazdej dziedzinie sa różne szkoly, moze tu tez kazdy mówi jak chce.

Blondie, dzieki za link. Moze któraś skorzysta.
 
Haha ta ciaza chyba nie wplywa dobrze na moje myślenie. Przed chwila sie zaczęłam szykowac do spania, zabralam sie za zmywanie makijazu, po chwili patrze a wacik czysty. Ja dzis w ogóle sie nie pomalowalam [emoji23] nie wiem co chcialam zmyc [emoji39]

 
reklama
Cytuje mojego: "Liczą sie skończone tygodnie." Ale w kazdej dziedzinie sa różne szkoly, moze tu tez kazdy mówi jak chce.

Blondie, dzieki za link. Moze któraś skorzysta.
Teoretycznie mozna powiedzieć ze ma sie skonczone 10 tyg, lub ze jest sie w 11 tyg, albo ze idzie 11 tydzień. Na to samo wychodzi. Mi tak lekarz wpisal, wiec pewnie tez jest poprawnie. Jakos mi lepiej z tym 11 tygodniem. Drugi trymestr blizej [emoji39]

 
Do góry