reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Miłego dnia wszystkim również i ja życzę [emoji4]dziewczyny też bym chciała mieć zachcianki typu puszka zielonego groszku .....przynajmniej to zdrowe....ja jak przystało na to,że w brzuszku jest córcia mam ciągła ochotę na słodkie...po śniadaniu w pracy do cieplej herbatki potrafię wciągnąć całą czekoladę !potem po południu w domu po obiadku "na zagryzke"znów coś słodkiego...to silniejsze ode mnie ,zawsze lubiłam słodkości,ale teraz to już lekka przesada [emoji13]

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Człowiek wchodzi na forum, a tu temat o pierdach Padam z rana

JegoBaba na początku chyba tak może byc,ze ruchy czuje sie raz na jakiś czas :( zanim staną sie regularne...

Muszę zaraz wstać i wyjść z psem, za oknem tak wieje, ze odkładam to :(
 
Dzień dobry :)
Ja juz wciągnęłam śniadanie, zrobiłam sobie herbatę z aronii i zbieram się do sprzątania. Musze odkurzyc i umyć podłogi.
Na obiad mam dzisiaj barszcz czerwony i sajgonki.
Ja tez jeszcze nie czuje dzidziusia. Ale u mnie łożysko jest na przedniej ścianie wiec tez będzie trochę tlumilo ruchy ;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry
Ja dziś z rana na badaniach z krwi byłam. A potem wpadłam do pracy zanieść wczorajsze L4 i przepadłam na 1,5 godz. Nie widziałam się z laskami 2 miesiące to musiałyśmy się nagadać :)
 
Dzień dobry
Ja dziś z rana na badaniach z krwi byłam. A potem wpadłam do pracy zanieść wczorajsze L4 i przepadłam na 1,5 godz. Nie widziałam się z laskami 2 miesiące to musiałyśmy się nagadać :)
też zawsze idę tylko z l4 a siedzę z 2 godziny :D

Ja zrobiłam owsiankę na śniadanko, muszę jedzenie chleba ograniczyć :)
Dziś waga mniejsza niż 2 dni temu o 1,5 kg... nie wiem o chodzi, pewnie wychodzi to chodzenie do kibelka co 2 dzień :p tak mój mąż mówi :p
 
reklama
Ja na śniadanie wchłonęłam dzisiaj na szybko kromkę chleba, ale na drugie zrobiłam sobie jaglankę z owocami. Właśnie kończę zjadać i zbieram się po synka do przedszkola.
Za owsianką nie przepadam, zjem co jakiś czas dla odmiany śniadania, ale jakoś tak... może nie umiem zrobić dobrej? Może wypróbuję te nocną owsiankę?
 
Do góry