reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Aha któraś pytała
[emoji254]
Maciuś ma jeszcze jedną operację zaplanowaną na jelitka.
Jeżeli z oczkami okaże się wszystko dobrze to obejdzie się bez powtórnej operacji. [emoji254]
Macius dzielny chlopak
Szkoda mi go bardzo tyle musi nacierpiec ale widac, ze walczy dzielnie i to jest najwazniejsze

Mnie od wczoraj brzuch boli przegielam ze sprzataniem :( wczoraj nospe bralam wieczorem i dzisiaj jeszcze mnie brzuch boli :(

thgfflw1k3inkyc3.png
 
Ile ten chlopaczek musi przejść....
Ale jest dzielny, kochany i da radę, każdy dzień jest dla niego zbawieniem i wzmocnieniem. Miłość rodziców daje mu siłę :)
Aha któraś pytała
[emoji254]
Maciuś ma jeszcze jedną operację zaplanowaną na jelitka.
Jeżeli z oczkami okaże się wszystko dobrze to obejdzie się bez powtórnej operacji. [emoji254]
 
Macius dzielny chlopak
Szkoda mi go bardzo tyle musi nacierpiec ale widac, ze walczy dzielnie i to jest najwazniejsze

Mnie od wczoraj brzuch boli przegielam ze sprzataniem :( wczoraj nospe bralam wieczorem i dzisiaj jeszcze mnie brzuch boli :(

thgfflw1k3inkyc3.png
uwazaj na siebie, ja sie nalatalam z rana po miescia, zjadlam sniadanko i leze, mlody cudownie kopie :)
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry