reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Spoko chyba jeszcze nie bede rodzic ale fakt wystraszylam sie jak odwozilam znajomych to po drodze czulam jak mam skurcze .... Juz nawet z psami nie wychodzilam tylko Luby wyszedl
Dzisiaj rano jak sie obudzilam jeszcze mnie bolalo podbrzusze ... Teraz nospe lyknelam posiedze troche a z psami chyba luby wyjdzie jak wstanie oczywiscie bo jeszcze spi
Na 15:30 gina mam dzisiaj ciekawe co bedzie mi robil, usg na pewno nie bo ostatnio robil ... U mnie mala upodobala sobie lewy bok i tam sie wypina i kopie glowka na pewno jest na dole bo juz mi pogmerala raczkami po pecherzu czego najbardziej nie lubie ;)

thgfflw1k3inkyc3.png
Ja tez mam Lewa strone obita. Niewiem co wypina ale cos dosc duzego I twardego. Moze tylek [emoji41] albo Kolana niewiem. Ale boli.
Tez jest na dole bo jak siedze to grzebie mi tam w kroczu [emoji23]
Jeszcze tydzien i wkoncu zobacze mojego syncia. Ostatnia jego waga jaka znam to 500 g [emoji6] z konca sierpnia !!!!!
Szok !
Mnie tez często brzuch zaczyna bolec .ostatnio 3 dni jechalam na nospie. Bo co rano jak sie przebudzalam to z bolem brzucha jak na okres.
Do tego zaczely mnie bolec pachwiny I cala kosc na pipce. Nie jest to mega mocno ale czuje ten bol. Pewnie zaczelo mi sie rozchodzic spojenie lonowe.
I tak pozno [emoji23] z Filipem juz od 7 miesiaca sie z tym meczylam i bol byl o wiele silniejszy niz teraz.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez mam Lewa strone obita. Niewiem co wypina ale cos dosc duzego I twardego. Moze tylek [emoji41] albo Kolana niewiem. Ale boli.
Tez jest na dole bo jak siedze to grzebie mi tam w kroczu [emoji23]
Jeszcze tydzien i wkoncu zobacze mojego syncia. Ostatnia jego waga jaka znam to 500 g [emoji6] z konca sierpnia !!!!!
Szok !
Mnie tez często brzuch zaczyna bolec .ostatnio 3 dni jechalam na nospie. Bo co rano jak sie przebudzalam to z bolem brzucha jak na okres.
Do tego zaczely mnie bolec pachwiny I cala kosc na pipce. Nie jest to mega mocno ale czuje ten bol. Pewnie zaczelo mi sie rozchodzic spojenie lonowe.
I tak pozno [emoji23] z Filipem juz od 7 miesiaca sie z tym meczylam i bol byl o wiele silniejszy niz teraz.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sie wzielam na spodob klade sie na drugi bok i wtedy zmienia pozycje zebym mogla odsapnac od tych wygibasow ... Pomijam fakt, ze jak do was pisze to akurat zawsze musi kopac mnie w tych miejscach gdzie trzymam rece i mi tak telefon podskakuje, ze ciezko w literki trafic haha

thgfflw1k3inkyc3.png
 
Czyli co jest w cenie? Zawieszki?

Ja pytałam w felt&love (to co na fejsie udostępniłam) ile za zawieszki to.mi babka powiedziała 15 zł za szt. I chyba sobie kupię kilka a resztę zrobię sama.
No chyba że mi ktoś sprezentuje
Przez Ciebie, a raczej dzięki Tobie wiem już co mały dostanie pod choinkę;) felt&love - balon z przyjaciółmi. Odleciałam jak zobaczyłam na FB. Już wypytałam o cenę, zamówię jak tylko się urodzi.
 
Biodra mnie już bolą od nocnego przekręcania, pełzam jak dżdżownica z boku na bok. Ech. Mąż twierdzi, że wyglądam jak ninja;) (wszystko przez legginsy i czarną koszulkę).

@Lola Lolitta ja też rano miałam 84, dziwne, bo jadłam placki z jabłkami wieczorem. Przy okazji- jaka ładna jesień o Ciebie na stole :)

Czarownica - zapamiętam zasadę dot. cukrów. Ciężko ostatnio się oprzeć pokusie.
 
reklama
Do góry