reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
ja glupia liczylam ze moze nam sie uda obnizyc alimenty (mamy ponad 1000zl na kazde dziecko) ale to tak nie dziala:(

sorry jesli ktoras z was zrozumiala ze sugeruje ze sie zdecydowala na dziecko z powodu 500+. Jasne ze nikt normalny tego nie robi za to patologia na max chociaz to wlasciwie troche inaczej dziala... glownie chodzi o to ze ludzie przestali pracowac z powodu 500+. We wsi z ktorej pochodzi moj maz to powszechne zjawisko. Szwagier robi na koparce i ma ich kilka i mowi ze nie ma kogo do pracy teraz wynajac odkad 500+ weszlo. Jak ktos ma 3 dzieci i wezmie 1500zl a wczesniej nie mial nic to jemu sie nie chce pojsc do pracy. nawet "na czarno" nie chce im sie dorobic.

czekamy na relacje. za 40 zl zaryzykuje!

ja na 100% nie nacieszyla sie ta ciaza. Zbyt sie o nia balam:( a szkoda bo to pierwsze i ostatnie dziecko u nas. pocieszam sie ze Zosia sie bede cieszyc przez wiele wiele lat!

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!

Tylko bylo male nieporozumienie i pałąka w zestawie nie ma. Pani nie probowala mnie oszukac na pewno. Troche niejasno o to zapytalam chyba:)


a8doqqmz725nh9h0.png
 
Tylko bylo male nieporozumienie i pałąka w zestawie nie ma. Pani nie probowala mnie oszukac na pewno. Troche niejasno o to zapytalam chyba:)


a8doqqmz725nh9h0.png
Czyli co jest w cenie? Zawieszki?

Ja pytałam w felt&love (to co na fejsie udostępniłam) ile za zawieszki to.mi babka powiedziała 15 zł za szt. I chyba sobie kupię kilka a resztę zrobię sama.
No chyba że mi ktoś sprezentuje
 
no ja czekalam niecale 30, Krasnal miala sytuacje, ze czekala dluzej, ale tak to wedlug prawa w tych 30 dniach musza wyslac, ja teraz mam miec 27 kase wiec nawet nie uplynie 30 dni, tylko duzo mniej :) kontroluj to, zaloz to zaufane konto lub zrob tak jak ja, pojedz, daj dowod i podadza Ci kiedy bedzie wyplata i jaka kwota i za jaki okres ;)

Ja na pierwsza wyplate chyba 56 dni czekalam, do tego za ostatnie zwolnienie ktore mi sie skonczylo 12 pazdziernika jeszcze nic nie dostalam, a zawsze dostawalam po 2-3 dnich od skonczonego zowlnienia... tak zaczelam liczyc i chyba te magiczne 6 miesiecy juz jestem na zwolnieniu wiec pewnie sie do czegos przywalili i bez slowa czekaja na jakies wyjasnienia. Dzisiaj tam wjeżdzam z buta i zalatwiam sprawe;))


a8doqqmz725nh9h0.png
 
Witam sie I ja !
Maly daje popalic. Upodobal sobie Lewa strone I tak mi ja tam obija jak mu sie podoba. A ja mam juz to miejsce tak wrazliwe ze tam gdzie sie wypchnol boli nawet moj dotyk.wszystko wraca do normy jak maly zmieni pozycje.
Do tego mam lenia masakra. Pogoda deszczowa .ciemno. bleeee. Zgnilizna. Pewnie temu nie mam mocy.
Do tego mega bola mnie dziasla. Masakra. Ciezko umyc zeby . Bo tak bola.

Chlopaki jeszcze tydzien ferii. Fizycznie odpoczelam bo nie latam po tych schodach jak malego nie musze prowadzac do szkoly.ale psychicznie mam dosc [emoji21] daja po zaworach.

Co Oni sie na kloca jezuuuuu
I tylko slysze Filipa:
- " mamo ooo ooo a on mi tak zrobil "
ja z drugiego pokoju zalegajac na wyrze:
-" uspokojcie sie wkoncu bo zrobie ciach na internet [emoji41]"
Patryk:
-" no tak ale on pierwszy zaczol" !

Ja sie na slucham .na wkurzam.a Oni za 10 minut juz sie tula do siebie [emoji23]

Zrezygnowalismy z przeprowadzki teraz . Nie dam rady tego ogarnac .wez wszystko
Popakuj .pozniej kazdego rozpakuj. Nie mam sily. Trudno jakos przemecze te 5 pietro .a i tak nic specjalnego na juz nie znalezlismy.
Z koncem czerwca idziemy jednak do domku z ogrodkiem juz umowe podpisalismy. Za kilka lat bedzie do sprzedania a my bedziemy mieli pierwokup jak bedzie nas stac oczywiscie [emoji23][emoji23][emoji23]
Patryk da rade z dojazdami do Wiesbaden zreszta za rok bedzie mogl juz prawko Robic [emoji41].
A Malego przeniesiemy. Najpierw nie Chcial ale pozniej wytlumaczylismy mu ze bedzie mial ogródek ( on wychowany w domku jednorodzinnym z psami I tutaj teskni za tym ) I tam bedzie warzywka sobie sadzil a i pieska bedzie mogl miec [emoji23] to stwierdzil ze pojdzie do nowej szkoly I przeciez pozna tam nowe dzieci. Madry moj synek.


Ps. jestem jeszcze w pizamie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli co jest w cenie? Zawieszki?

Ja pytałam w felt&love (to co na fejsie udostępniłam) ile za zawieszki to.mi babka powiedziała 15 zł za szt. I chyba sobie kupię kilka a resztę zrobię sama.
No chyba że mi ktoś sprezentuje

Zawieszki na tym krzyżyku, a ja pytałam czy ten stojak do mocowania jest jeszcze który łączy z łóżeczkiem karuzelkę. Ona tez zrozumiała, że pałąk=krzyżyk[emoji57]


a8doqqmz725nh9h0.png
 
Creativo odpoczywaj bo jeszcze nam urodzisz

uwazaj na siebie, ja sie nalatalam z rana po miescia, zjadlam sniadanko i leze, mlody cudownie kopie :)
Spoko chyba jeszcze nie bede rodzic ale fakt wystraszylam sie jak odwozilam znajomych to po drodze czulam jak mam skurcze .... Juz nawet z psami nie wychodzilam tylko Luby wyszedl
Dzisiaj rano jak sie obudzilam jeszcze mnie bolalo podbrzusze ... Teraz nospe lyknelam posiedze troche a z psami chyba luby wyjdzie jak wstanie oczywiscie bo jeszcze spi
Na 15:30 gina mam dzisiaj ciekawe co bedzie mi robil, usg na pewno nie bo ostatnio robil ... U mnie mala upodobala sobie lewy bok i tam sie wypina i kopie glowka na pewno jest na dole bo juz mi pogmerala raczkami po pecherzu czego najbardziej nie lubie ;)

thgfflw1k3inkyc3.png
 
Ja na pierwsza wyplate chyba 56 dni czekalam, do tego za ostatnie zwolnienie ktore mi sie skonczylo 12 pazdziernika jeszcze nic nie dostalam, a zawsze dostawalam po 2-3 dnich od skonczonego zowlnienia... tak zaczelam liczyc i chyba te magiczne 6 miesiecy juz jestem na zwolnieniu wiec pewnie sie do czegos przywalili i bez slowa czekaja na jakies wyjasnienia. Dzisiaj tam wjeżdzam z buta i zalatwiam sprawe;))


a8doqqmz725nh9h0.png
no ja bylam ostatnio, dostalam pismo, ze mamim kopie karty ciazy dostarczyc, mam nadzieje, ze wszystko jest ok, w czwartek pojade zawiezc l4 i sie podpytam czy tego samego dnia wplynie kasa (27 ma wplynac) daj znac potem co sie dowiedzialas
 
Spoko chyba jeszcze nie bede rodzic ale fakt wystraszylam sie jak odwozilam znajomych to po drodze czulam jak mam skurcze .... Juz nawet z psami nie wychodzilam tylko Luby wyszedl
Dzisiaj rano jak sie obudzilam jeszcze mnie bolalo podbrzusze ... Teraz nospe lyknelam posiedze troche a z psami chyba luby wyjdzie jak wstanie oczywiscie bo jeszcze spi
Na 15:30 gina mam dzisiaj ciekawe co bedzie mi robil, usg na pewno nie bo ostatnio robil ... U mnie mala upodobala sobie lewy bok i tam sie wypina i kopie glowka na pewno jest na dole bo juz mi pogmerala raczkami po pecherzu czego najbardziej nie lubie ;)

thgfflw1k3inkyc3.png
moj chyba nadal jest glowka w dol, bo tak go czuje, w srode jest usg, sie okaze jak lezy :)
 
reklama
Witam sie I ja !
Maly daje popalic. Upodobal sobie Lewa strone I tak mi ja tam obija jak mu sie podoba. A ja mam juz to miejsce tak wrazliwe ze tam gdzie sie wypchnol boli nawet moj dotyk.wszystko wraca do normy jak maly zmieni pozycje.
Do tego mam lenia masakra. Pogoda deszczowa .ciemno. bleeee. Zgnilizna. Pewnie temu nie mam mocy.
Do tego mega bola mnie dziasla. Masakra. Ciezko umyc zeby . Bo tak bola.

Chlopaki jeszcze tydzien ferii. Fizycznie odpoczelam bo nie latam po tych schodach jak malego nie musze prowadzac do szkoly.ale psychicznie mam dosc [emoji21] daja po zaworach.

Co Oni sie na kloca jezuuuuu
I tylko slysze Filipa:
- " mamo ooo ooo a on mi tak zrobil "
ja z drugiego pokoju zalegajac na wyrze:
-" uspokojcie sie wkoncu bo zrobie ciach na internet [emoji41]"
Patryk:
-" no tak ale on pierwszy zaczol" !

Ja sie na slucham .na wkurzam.a Oni za 10 minut juz sie tula do siebie [emoji23]

Zrezygnowalismy z przeprowadzki teraz . Nie dam rady tego ogarnac .wez wszystko
Popakuj .pozniej kazdego rozpakuj. Nie mam sily. Trudno jakos przemecze te 5 pietro .a i tak nic specjalnego na juz nie znalezlismy.
Z koncem czerwca idziemy jednak do domku z ogrodkiem juz umowe podpisalismy. Za kilka lat bedzie do sprzedania a my bedziemy mieli pierwokup jak bedzie nas stac oczywiscie [emoji23][emoji23][emoji23]
Patryk da rade z dojazdami do Wiesbaden zreszta za rok bedzie mogl juz prawko Robic [emoji41].
A Malego przeniesiemy. Najpierw nie Chcial ale pozniej wytlumaczylismy mu ze bedzie mial ogródek ( on wychowany w domku jednorodzinnym z psami I tutaj teskni za tym ) I tam bedzie warzywka sobie sadzil a i pieska bedzie mogl miec [emoji23] to stwierdzil ze pojdzie do nowej szkoly I przeciez pozna tam nowe dzieci. Madry moj synek.


Ps. jestem jeszcze w pizamie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
wesolo masz :) oj ja od rana w rozjazdach wiec ubrana hahaha, ale chetnie bym sie ubrala w pizame :D jeszcze na dodatek zaginela mi ulubione ciazowa bluzka....szukam od wczoraj, cala chate przerylam
 
Do góry