reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Boli jak na okres to chyba nie sa TE skurcze nie straszcie przed chwila znow bolalo i odpuscilo po minucie tak sie nasilaja powoli i pozniej odpuszcza...
Pojde zaraz prysznic wziac bo i tak sie musze do badania przygotowac [emoji14] mysle czy znow nospe brac ale chyba wezme mowil ze nawet 4 razy dziennie moge po 2tabl zwyklej nospy

Ja nie moge teraz urodzic ona jest za malutka !!!!!

thgfflw1k3inkyc3.png
Ciężko powiedziec na prawde jakie to sa skurcze. Juz niedługo masz lekarza a on bedzie wiedzial co i jak. Daj znac po wizycie.

Zupka krem z brokuł z ogromna ilością pietruszki zrobiona. Moze ta moja chudzinka zje troche z jajkiem bo synka nie widze z drugim daniem- mam kotleciki z ziemniaczkami i surówką. Ale sie najadlam cholerka dobrze ze zaraz wychodze to trochę spale kalorii i cukru. Zajrze znowu do Was jak sie ogarne ze wszystkim.


 
reklama
Jezu całą noc Olka wymiotowala.. posciel zmienialam chyba z 5 razy, zabrudzila prawie wszystkie reczniki, masakra.. nie spalam bo wymiotowala co 5 minut, a ona nie panowala nad tym przez sen i dwa razy by mi sie udusila bo obrocila sie na plecy i zaczela wymiotowac.. w koncu wzielam ja do siebie do lozka bo przeciez juz nie mialam sily chodzic. Brzuch mnie bolal, skurczy dostalam, kregoslup mi odmawial posluszenstwa. I tak dobrze ze byl maz to mi pomagal.. Zasnelam dopiero o 8 jak Ola wstala i ogladaly bajki z Olivia, mąż z nimi siedzial a ja musiałam odespac troche.. Teraz juz lepiej, brzuch nie boli, ale boli mnie zoladek, zarazilam sie jednak od corek :(

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skurcze to taki ból jak na okres ale znacznie mocniejszy plus twardnienie macicy jakby miał brzuch pęknąć.
Ja od kilku dni mam ból jak na okres ale bez skurczy.
Wytrzymuje i już nospy nie biorę. Boję się skutków ubocznych.
Jedynie prysznic biorę i z reguły ból ustępuje.
U mnie na poród się nie zapowiada bo wszystko wysoko, tzn szyjka.
Więc nawet na IP nie jadę.

Ale creativo jeżeli się obawiasz to pojedz, może wycisza Ci skurcze kroplówką z magnezu.
A jak mała się urodzi to przetrwa.
I być może sama będzie oddychać.
Jedynie sondę podłączą bo może mieć problemy ze ssaniem mleczka.
Ale rozumiem Cię, że chcesz urodzić o czasie, jak chyba każda z nas :)

Ja magnezu od tygodnia nie biorę.
Za tydzień mam ginka i pewnie spróbują mi wywołać poród wcześniej, za 4 tyg.
Obawiają się o pęknięcie macicy, bo niby za szybko zaszlam po pierwszej ciąży, równo 1,5 roku.
Ale pewnie uda mi się go przekonać by poród sam się rozkręcił.
Pozdrawiam.
Pranie zrobione, nie wywieszone.
Leń śmierdzący że mnie.

Młody ma dupkę pod prawym żebrem i wypina je by trochę go poklepac, nóżki wypycha pod lewe żebro. Dzisiaj nie wali głową w bliznę więc mogę odetchnąć...
 
Jezu całą noc Olka wymiotowala.. posciel zmienialam chyba z 5 razy, zabrudzila prawie wszystkie reczniki, masakra.. nie spalam bo wymiotowala co 5 minut, a ona nie panowala nad tym przez sen i dwa razy by mi sie udusila bo obrocila sie na plecy i zaczela wymiotowac.. w koncu wzielam ja do siebie do lozka bo przeciez juz nie mialam sily chodzic. Brzuch mnie bolal, skurczy dostalam, kregoslup mi odmawial posluszenstwa. I tak dobrze ze byl maz to mi pomagal.. Zasnelam dopiero o 8 jak Ola wstala i ogladaly bajki z Olivia, mąż z nimi siedzial a ja musiałam odespac troche.. Teraz juz lepiej, brzuch nie boli, ale boli mnie zoladek, zarazilam sie jednak od corek :(

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
O matko, biedactwo :(
I nie pojechaliscie z nią do lekarza/ szpitala? Ja to bym w panice w samej pidzamie jechała.
Zdrowka dla niej oby to nie rotawirus....
 
Dziewczyny słyszałyście kiedyś o takiej sytuacji, ze dziecko było juz ułożone głowkowo i odwróciło sie z powrotem?
Bo mam wrażenie, ze Mikos mi robi psikusa i sie obraca. Kopniaki czułam do tej pory pod żebrami, a czkawkę na dole, a teraz czuje kopniaki w jednym boku, a czkawkę w drugim...
Sprawdzę to dopiero w sobotę na wizycie, bo bede miała USG, ale zaczynam sie troche stresować.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mowilam kiedys ze Ola byla ladnie główką w dół a w 35 tc sie obróciła w poprzek. Ale po paru dniach wrocila na miejsce ;) Zdarza sie

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jezu całą noc Olka wymiotowala.. posciel zmienialam chyba z 5 razy, zabrudzila prawie wszystkie reczniki, masakra.. nie spalam bo wymiotowala co 5 minut, a ona nie panowala nad tym przez sen i dwa razy by mi sie udusila bo obrocila sie na plecy i zaczela wymiotowac.. w koncu wzielam ja do siebie do lozka bo przeciez juz nie mialam sily chodzic. Brzuch mnie bolal, skurczy dostalam, kregoslup mi odmawial posluszenstwa. I tak dobrze ze byl maz to mi pomagal.. Zasnelam dopiero o 8 jak Ola wstala i ogladaly bajki z Olivia, mąż z nimi siedzial a ja musiałam odespac troche.. Teraz juz lepiej, brzuch nie boli, ale boli mnie zoladek, zarazilam sie jednak od corek :(

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ola ma jelitowke?
 
Wzielam prysznic dluzszy ale nie goracy troche lepiej jeszcze wzielam nospe przed chwila ... Poki co mam tylko twardy brzuch
Co do nospy moja mama cala ciaze z moja siostra brala nospe bo miala ciaze zagrozona i nie miala zadnych skutkow ubocznych

thgfflw1k3inkyc3.png
 
O matko, biedactwo :(
I nie pojechaliscie z nią do lekarza/ szpitala? Ja to bym w panice w samej pidzamie jechała.
Zdrowka dla niej oby to nie rotawirus....
Nie bo nie miala goraczki a pila normalnie wode, herbate, itd. Od rana juz nie wymiotuje, tylko ta noc taka straszna byla

Za to ja wymiotuje :(

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry