reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Ola ma jelitowke?
Olka ma same wymioty. Olivka miala biegunke i wymiotowala, dzis jej przeszlo. Mąż od wczoraj też chory (biegunka i wgmioty), a mnie wzięło dziś ale same rewolucje żołądkowe.. moze temu ze od wczoraj pije smecte bo mnie krecilo juz wczoraj i wolalam wypic zapobiegawczo niz ryzykowac biegunke

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A regularne są te skurcze? Bo jeśli nie to powinne przejść. Jeśli regularne to szybko do lekarza.

Ja mam z wczoraj kurczaka, dzieciom aż się uszy trzęsły.

Mój syn mnie dziś porównał do ciężarówki. Poprosiłam go aby po sobie dokładnie wytarł podłogę w łazience, bo często przez nich wpadam w poślizg. A on tu że jak ciężarówka na lodzie i później trzeba ją linami wyciągać. Alem się uśmiała.

No i zaczęłam 35 tydzień. Jeszcze dwa lenistwa i trzeba się zabrać za generalne porządki.
 
Boziu, ze tez jakies cholerstwo Was dopadlo :(
No tragedia normalnie :( najbardziej mąż przezywa bo sie o mnie boi, a on tez chory, no i pomagal w nocy ile mogl ale sam pół nocy w kiblu spedzil wiec tez nie dal rady caly czas mi pomagac i tylko mowil zebym spala gdy on wraca chociaz pare minut dobre bo widzial ze wykonczona jestem.. o 5 rano myslalam juz zs umre, jeszcze Olivia ataku astmy dostala (kaszel, dusznosci), musialam podac leki i posiedziec dla odmiany przy niej az sie oddech uspokoil i zasnela..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olka ma same wymioty. Olivka miala biegunke i wymiotowala, dzis jej przeszlo. Mąż od wczoraj też chory (biegunka i wgmioty), a mnie wzięło dziś ale same rewolucje żołądkowe.. moze temu ze od wczoraj pije smecte bo mnie krecilo juz wczoraj i wolalam wypic zapobiegawczo niz ryzykowac biegunke

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
ale sie rozchorowaliscie :( to w domu huragan co?
 
No tragedia normalnie :( najbardziej mąż przezywa bo sie o mnie boi, a on tez chory, no i pomagal w nocy ile mogl ale sam pół nocy w kiblu spedzil wiec tez nie dal rady caly czas mi pomagac i tylko mowil zebym spala gdy on wraca chociaz pare minut dobre bo widzial ze wykonczona jestem.. o 5 rano myslalam juz zs umre, jeszcze Olivia ataku astmy dostala (kaszel, dusznosci), musialam podac leki i posiedziec dla odmiany przy niej az sie oddech uspokoil i zasnela..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
a zasnely Ci dziewczynki cos w dzien?
 
Nie robie obiadu, w pupce to mam...moj mowi, ze podgrzeje se kotlety od wczoraj,sa buraczki a ja dokupialm wczoraj frytki i obiad gotowy....moze juro sie zbiore i zrobie cos :D
To ja takie coś nazywam robieniem obiadu właśnie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wzielam prysznic dluzszy ale nie goracy troche lepiej jeszcze wzielam nospe przed chwila ... Poki co mam tylko twardy brzuch
Co do nospy moja mama cala ciaze z moja siostra brala nospe bo miala ciaze zagrozona i nie miala zadnych skutkow ubocznych

thgfflw1k3inkyc3.png
No ja też w pierwszej ciąży brałam.
Wiesz jedną matka też może palić cała ciaze i dziecko zdrowe....
Ostatnio nie biorę, bo dużo naczytalam się o dzieciach z syndromem po nospowym.
Choć mojemu pierwszemu synkowi nic nie było.
Nospa uratowała już wiele ciąż przed przedwczesnym porodem i zdaje sobie z tego sprawę.

A temat nospy kieruje sama do siebie, nie chce krytykować nikogo czy urazac lub co gorsza narzucac.
Mam nadzieję że nie obrazilas się :)
Taka uwagę wstawilam, że ja już nospy nie biorę
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje pomocy z racji tego, że to moje pierwsze dziecko sama nie wiem co robić..
Koleżanka 12.10 urodziła synka i zaprosiła nas do siebie, ale kompletnie nie wiem co mogła bym kupić dla małego Bartusia.. chciałabym coś co się przyda .. odpadają kocyki, i zabawki ..i tu moje pytanie pomożecie mii ???? kompletnie nie mam pojęcia.. myślałam już o karcie podarunkowej np. do Smyka aby mamcia sama mogła zdecydować co wy na to ?
 
Do góry