reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Moj tez sie wierci, aczkolwiek mam nadzieje, ze wkoncu osiadzie z glowka w dole co bym co chwile sie nie zastanawiala, gdzie on podskakuje ;)
Poszlam na joge, mimo ze cholernie mi sie ruszac po obiedzie nie chcialo, a tam.. zajecia odwolane. Bo korek i instruktorka nie dojedzie na czas :/ No tak sie wkurzylam, bo mialam sporo pytan. Na szczescie w sobote kolejne i ma byc na nich dodatkowo polozna, wiec wypytam na 100% o te pozycje gdyby jednak Maluchy caly czas wedrowaly.

@creativo hej! Glowa do gory i na spokojnie. Czekam na wiesci na wizytowym, ale sie nie stresuj kochana. Przytulam wirtualnie :*

Wydaje mi sie, z tego co rozmawiałam z moja instruktorka, ze odpowiedni bedzie pies z głowa w dół, kręcenie sie na piłce, podparcie na przedramionach i kolana prostopadle pod biodrami i mozemy sobie wtedy dodatkowo wymachy nóg porobić, zeby pośladki poćwiczyć [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
moj teraz kolo pepka, az laptop podskakuje a jak reke przylozymy to bardzo mocno czuc :)
Moja odpoczywa ktg jej sie nie podobalo ;)

thgfflw1k3inkyc3.png
 
Napisze pozniej na wizytowym dokladnie co i jak
Jak wyszlam z gabinetu to sie w aucie poryczalam z emocji ...

thgfflw1k3inkyc3.png
To samo miałam. Pierwszy odruch przy tylu emocjach i myślach jakie szaleją w głowie.

Głowa do góry!Przełącz się na tryb mega oszczędny, dużo odpoczynku, leżenia, nic nie nosić, nic nie dźwigać i musi być dobrze! Ja jestem tej myśli zresztą sama muszę się jej trzymać :)

A tak jak dziewczyny piszą i gorsze przypadki bywają a kobiety nawet ciążę przenoszą, grunt to dmuchać na zimne i przystopować.

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale sie zle czuje :( dziewczyny.. tyle odpoczywalam a zamiast byc lepiej to sie gorzej czuje.. czekam na meza, wroci za poltora godziny. Dziewczynki śpią juz. A mnie boli brzuch :( Nie mam skurczy cale szczescie, ale boli mnie doslownie od dolu do gory.. podbrzusze, brzuch, jelita, zoladek.. :(

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry