reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Dla mnie telewizja moglaby nie istnieć. Sama jej nie włączam. Jak już oglądam to z mężem seriale kryminalne: zabójcze umysły, Podejrzany ( pierwszy sezon genialny, drugi zaczął się lipnie), Bosha. Z polskich oglądalam Watahe i prawo Agaty. Za to książki uwielbiam. Czytałam kryminału i obyczajowe. Teraz jestem na etapie fascynacji Jodełką i R. Mrozem.
Też nie lubię "dobrych rad". Staram się jednym uchem wpuszczać drugim wypuszczać.
Ja mam naturalne, ładne paznokcie. Raz na wczasy zrobiłam hybryde na stopach. Poniszczylo mi paznokcie i stwierdziłam że już nigdy więcej.
 
reklama
MoniaKari jestem w sxmu takiej reakcji. Moze taka reakcja bo non stop robilas? Ja cały czas nie robię hybryd. Latem to i owszem a tak to od okazji do okazji [emoji4]

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Bardzo możliwe bo faktycznie przez rok robiłam raz na 3 tyg . Cały czas nosiłam hybrydę bez przerwy . Szkoda ze juz nie mogę :( wygoda była :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja hybrydę robiłam non stop, ale dlatego, że mi sie paznokcie rozdwajały i nie było opcji żebym zapuściła. Teraz o dziwo, w ciąży mam twarde i grube paznokcie, więc nie mam potrzeby robienia hybrydy :)
 
Ja jak się czasem z przyzwyczajenia opre brzuchem o blat czy umywalke jak się maluje, to wtedy czuje taki dziwny ucisk. A tak to nawet mogę spać na brzuchu i jest ok.
serio?
ja jak się za bardzo na boku położę to dostaję kopniaka
Teraz o dziwo, w ciąży mam twarde i grube paznokcie, więc nie mam potrzeby robienia hybrydy :)
też tak miałam ale jakieś 2-3 tygodnie temu jakieś słabsze te paznokcie się zrobiły niestety

Kto dziś ma wizytę? Powodzenia!
Ja dziś idę do gina. Nie mogę się doczekać.
A powiedzcie czy czujecie już czkawkę dzieciątka? Nie wiem czy to nie za wcześnie. Ale 5-6 takich samych ruchów w takich samych odstępach czasu to chyba czkawka. Muszę spytać gina.
W poprzednich ciążach chyba te czkawki czułam później.
 
Nuluska serio! Też mnie to dziwi ale tak jest. Ja mam łożysko na przedniej ścianie i ono tłumi ruchy więc nie czuje kopniaczkow. Sporadycznie czuje smyranie. Ale i tak staram się nie dość na brzuchu żeby nie gniesc dzieciaczka!

Powodzenia na wizycie Ci zycze! I daj znać jak poszło! [emoji4]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przed ciąża sama robiłam hybrydy i miałam sporo klientek. Ale ja tylko na schellacach robiłam mam lakiery które maja dwa lata i nadal sa świetne a kiedyś do zakupów dostałam semilaca gratis i po miesiącu woda sie zrobiła :/

Ja mam dola dziewczyny :( to moja druga ciąża wiec teoretycznie powinno byc łatwiej lżej powinnam byc bardziej świadoma. A ja mam czarna dziurę nic nie pamietam jak sie z córeczka czułam, ruchów nadal brak a wiem ze w tym czasie dzis jest 18+2 to z córka juz czulam dotykając brzucha oczywiście nie zawsze ale udawało sie uchwycić tem moment mnie i mężowi a teraz moge leżeć z godzinę i cisza. Dołuje mnie to strasznie. Koleżanka ma mi dzis wyślą detektor moze to mnie troche uspokoi bo przecież zaraz wpadnę w jakas paranoje
 
Kulka głowa do góry!
Detektor dobra sprawa, uspokoisz się. A dzieci są różne jedne ruchliwsze a inne spokojniejsze, mniej się ruszają. Mój syn ciągle się wiercił w brzuchu a córka była nieziemsko spokojna. I tez nie raz napędzała mi strachu.
 
Ja przed ciąża sama robiłam hybrydy i miałam sporo klientek. Ale ja tylko na schellacach robiłam mam lakiery które maja dwa lata i nadal sa świetne a kiedyś do zakupów dostałam semilaca gratis i po miesiącu woda sie zrobiła :/

Ja mam dola dziewczyny :( to moja druga ciąża wiec teoretycznie powinno byc łatwiej lżej powinnam byc bardziej świadoma. A ja mam czarna dziurę nic nie pamietam jak sie z córeczka czułam, ruchów nadal brak a wiem ze w tym czasie dzis jest 18+2 to z córka juz czulam dotykając brzucha oczywiście nie zawsze ale udawało sie uchwycić tem moment mnie i mężowi a teraz moge leżeć z godzinę i cisza. Dołuje mnie to strasznie. Koleżanka ma mi dzis wyślą detektor moze to mnie troche uspokoi bo przecież zaraz wpadnę w jakas paranoje
Kulka ja z 1 ciąży też mało pamiętam. Ruchy czuje ale stary jak przylozy rękę to mów i ze nie odczuwa nic. Nie wiem on jakiś gruboskorny.
Ruchy teraz zaczęłam czuć jakośw 18 tyg lekkie smyranie które z dnia na dzień na coraz wyraźniejsze ruchy się przekształca. Spokojnie. Wszystko jest dobrze. Zaraz zaczniesz czuć coraz mocniej. Moja dzidzia też o określonych porach daje znać. Poruszy się kilka razy i cisza.
Może ten detektor się uspokoi. Trzymaj się.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Czarownica a który tc u ciebie ??
Ja mam łożysko z przodu ale dr nic nie mówił ze moge czuć pózniej tylko z tego co czytam troche na necie no i tutaj ze macie rownież takie przypadki. On jest troche takim dr starej daty i dla niego ma znaczenie kiedy poczuje 1 ruchy bo wylicza tez z tego termin porodu. Z córka np wyliczył mi na 15.09 z pierwszych ruchów i rzeczywiście miałam juz 2 cm rozwarcia i chodziłam tak dwa tyg a córka urodziła sie idealnie w terminie 1.10.
20.10 cos poczułam ale nie wiem czy mam mu o tym mowić bo skoro nie jestem pewna :/
 
Do góry