reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

Kurde, a ja za same adaptery do emmaljungi zaplacilam chyba 250zl. Fotelik z baza kupiłam aton q platium chyba za 900 zl..... ktos mnie wydymał za przeproszeniem na samym początku[emoji30][emoji30][emoji30][emoji15][emoji15][emoji15][emoji848][emoji848][emoji848][emoji848]??


a8doqqmz725nh9h0.png
dobra dobra, ale Ty masz baze do auta a ja nie, Eli chyba tez bazy nie ma do auta...a adaptery drogie masz, moje w sklepie to koszt tylko 50 zl...dziwne, moze to zalezy do jakiego modelu wozka ida? nie wiem...
 
reklama
Kurde, a ja za same adaptery do emmaljungi zaplacilam chyba 250zl. Fotelik z baza kupiłam aton q platium chyba za 900 zl..... ktos mnie wydymał za przeproszeniem na samym początku[emoji30][emoji30][emoji30][emoji15][emoji15][emoji15][emoji848][emoji848][emoji848][emoji848]??


a8doqqmz725nh9h0.png
z bazą cena dobra. My mamy bez bazy. Te 500zl to sam fotelik

♡ 38 tc jeszcze trzy tygodnie do spotkania z Lilcią ♡
 
Czyli jedynka.
Ja w podobnej cenie mam nowszą czwórkę. Nie mieli w tym sklepie?
Grunt że bezpieczny ładny i pasuje :)

♡ 38 tc jeszcze trzy tygodnie do spotkania z Lilcią ♡
Kochana jak poszlam zamowic wozek i fotelik to okazalo sie, ze jestem pierwsza klientka, ktora chce fotelik po atestach! bo wszyscy kupuja tam antymandatowki :( czasami maxi-cosi im zejda a tak to ludzie kupuja te foteliki dolaczane do wozkow...ja nia wglebialam sie az tak w temat cybexow i ich rodzajow, napisalam im tylko, ze maja zamowic cybex aton a dopiero potem dojrzalam na necie, ze jest kilka typow...
 
Kochana jak poszlam zamowic wozek i fotelik to okazalo sie, ze jestem pierwsza klientka, ktora chce fotelik po atestach! bo wszyscy kupuja tam antymandatowki :( czasami maxi-cosi im zejda a tak to ludzie kupuja te foteliki dolaczane do wozkow...ja nia wglebialam sie az tak w temat cybexow i ich rodzajow, napisalam im tylko, ze maja zamowic cybex aton a dopiero potem dojrzalam na necie, ze jest kilka typow...
Jest dobrze Lux. Fotelik masz bezpieczny. Tylko trochę zdarli kasę dziady ;)

♡ 38 tc jeszcze trzy tygodnie do spotkania z Lilcią ♡
 
reklama
a jaki masz wozek? ja mialam problem by dostac adpatery do wozka (mamy adamex barletta) bo na necie nie bylo i wozek zamawialam w sklepie stacjonarnym i fotelik tez tam i oni zamawiajac fotelik zglosili u cybexa, ze maja byc adaptery do barletty, bo tak to by musiala wydzwaniac firma adamex do cybexa o te adaptery...dla porownania adaptery do maxi-cosi sa wszedzie latwo dostepne.....

Mam Joie chrome DLX. Cybex i maxi cosi ma te same adaptery :) przynajmniej ten model co ja mam bo pasuje idealnie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom ja tez 520 zapłaciłam za sam fotelik wiec 900 za komplet to super dobra cena :)
 
Do góry