reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;)

reklama
Witajcie,
Mam na imię Dagmara. Jestem z Wrocławia i mam 33 lata. W piątek wieczorem zrobiłam pierwszy test. Pozytywny [emoji4] Oj to był ogromny szok.To moje trzecie maleństwo. A wiadomość zastała mnie w straszliwie trudnym momencie. Od trzech tygodni przebywam na oddziale przeszczepowym z młodszym synkiem. Tak więc po pierwszym niedowierzaniu staram sie myslec jednak pozytywnie. Zwłaszcza jak powróciłam na forum i jedna z Was napisała, ze slyszala juz serduszko swojego maluszka, to nabrałam mocy [emoji7] na razie wg kalkulatorów termin wychodzi na 07.08.2017
Pozdrawiam Was serdecznie.
 
Dołączam i ja :)
Mam na imię Justyna mam jednego synka 7 lat o ciąży dowiedziałam się wczoraj u mnie to raczej troszkę pogmatwane mianowicie ostatnia miesiączka 02.10 testy negatywne, 15.11 wizyta u gin na usg ciąży nie stwierdził więc na wywołanie okresu i uregulowanie przepisał mi tabletki anty :) grzeczni zjadłam całą paczuszkę czekając w końcu na okres no i nie ma :o A więc wczoraj zakupiłam test ciążowy no i od razu 2 krechy, a że ja w gorącej wodzie kąpana umówiłam się na wizytę prywatną i na usg widoczny pęcherzyk lekarz określił na 3-4 tydzień ale dokładnie będzie mógł stwierdzić na usg za 8 tygodni :)
 
Cześć to i ja nieśmiało dołączę mam (już za moment) 30 lat, 7.12 zrobiłam test blada II kreseczka, następnego dnia powtórzony bardziej widoczna. Potwierdzę jeszcze raz za kilka dni i umówię się może przed świętami jeszcze z gin. To moja trzecia ciąża. Termin porodu ok 20.08.
 
reklama
Do góry