reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;)

Witam :) mam na imię Iza, to moja pierwsza, wyczekiwana ponad 2 lata ciąża :) termin na 24 sierpnia, widziałam już maleńka fasolkę i echo troszkę za wcześnie było na serduszko bo wybrałam się w 5 tygodniu , dziś wkraczamy w 6ty tydzień :) Jestem kosmetologiem Ale teraz czeka mnie przerwa od zawodu, miałam lekkie plamienia , dostałam duphaston i luteine i mam leżeć i się oszczędzać. Mam nadzieję ze spotkam tu jakieś nowe bratnie dusze bo w moim otoczeniu żadnych ciężarówek do pogadania :)
 
reklama
Witam :) mam na imię Iza, to moja pierwsza, wyczekiwana ponad 2 lata ciąża :) termin na 24 sierpnia, widziałam już maleńka fasolkę i echo troszkę za wcześnie było na serduszko bo wybrałam się w 5 tygodniu , dziś wkraczamy w 6ty tydzień :) Jestem kosmetologiem Ale teraz czeka mnie przerwa od zawodu, miałam lekkie plamienia , dostałam duphaston i luteine i mam leżeć i się oszczędzać. Mam nadzieję ze spotkam tu jakieś nowe bratnie dusze bo w moim otoczeniu żadnych ciężarówek do pogadania :)
Czesc Iza, gratuluje fasolki i witam w gronie szczesliwych, przyszlych mam :) Jak sie czujesz?

3jgxskjo6pg8usu5.png
 
Czesc Iza, gratuluje fasolki i witam w gronie szczesliwych, przyszlych mam :) Jak sie czujesz?

Dzieki, szczęśliwa Ale i zaniepokojona każdym nowym objawem szczególnie jeśli chodzi o kłucia w brzuszku, ponoć to rosnąca macica ale jednak zawsze człowiek się zastanawia czy jest wszystko w porządku :) mamy tu jakiś temat z objawami???

3jgxskjo6pg8usu5.png
 
Na glownym watku piszemy o wszystkim :) Bol podbrzusza to norma, niepokoic moga ostre bole, takie ze sie az zwijasz. ;) Ekspertem nie jestem, to moja pierwsza ciaza ale poki co podchodze do tego na chlodno, idealnie czuc sie w ciazy nie da. A jakies inne objawy, bol piersi, mdlosci, brak apetyty, parcie na pecherz?

3jgxskjo6pg8usu5.png
 
Witam :) mam na imię Iza, to moja pierwsza, wyczekiwana ponad 2 lata ciąża :) termin na 24 sierpnia, widziałam już maleńka fasolkę i echo troszkę za wcześnie było na serduszko bo wybrałam się w 5 tygodniu , dziś wkraczamy w 6ty tydzień :) Jestem kosmetologiem Ale teraz czeka mnie przerwa od zawodu, miałam lekkie plamienia , dostałam duphaston i luteine i mam leżeć i się oszczędzać. Mam nadzieję ze spotkam tu jakieś nowe bratnie dusze bo w moim otoczeniu żadnych ciężarówek do pogadania :)

Ja tez jestem kosmetologiem z wyksztalcenia[emoji4]
Ale w zawodzie juz nie pracuje.
Ja dzis wkroczylam w piaty tydzien, z terminem wg lekarza 26/27.08 a wg internetow 31.08.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Serio?? Niedawno jak jechałam do pracy busem usłyszałam niechcący rozmowę dwóch kobiet. Ciężko stwierdzić wiek bo zadbane ale na bank po 35 (sądząc po tym jakie oburzone były): "-Wiesz Aga zaliczyła wpadkę, a ma dopiero 37 lat.-No co ty? A nie planowała jakoś po wakacjach po ślubie dopiero się starać?" Więc chyba socjolog musi poczytać najświeższe statystyki ;)

Moja endo twierdzi, że dużo mam jest teraz w wieku 26-34 [emoji14] i z przewagą chłopców na pokładzie. :)
Z tym ostatnim się zgodzę. U mnie w pracy 5 bobasów w tym roku - sami faceci... Jak koleżanka usłyszała, że idę do ginekologa zawołała, nie waż się wnosić tu kolejnych jąder!
Ja mialam nieco burzliwe zycie...5 lat nieudanego malzenstwa i brak perspektyw na dziecko..dopiero rok temu majac nowego partnera wszystko uleglo poprawie..a juz myslalam ze cos ze mna nie tak i w ciaze nie zajde...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No podobno dobrze jest do 30 mieć pierwsze,ja rodziłam już jako 30-stka :) ale mam wiele znajomych co rodziły później i też jest ok :) ale co lepsze, ja usłyszałam kiedyś, że babki po 30-stce to już wśród personelu na porodówce traktowane są jak emerytki :D:D:D
Haha no to ladnie.. :D to juz sie przygotuje hihi..zwlaszcza ze jak bede rodzic to bede miec prawie 32..:D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez jestem kosmetologiem z wyksztalcenia[emoji4]
Ale w zawodzie juz nie pracuje.
Ja dzis wkroczylam w piaty tydzien, z terminem wg lekarza 26/27.08 a wg internetow 31.08.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez jestem kosmetologiem z wyksztalcenia[emoji4]
Ale w zawodzie juz nie pracuje.
Ja dzis wkroczylam w piaty tydzien, z terminem wg lekarza 26/27.08 a wg internetow 31.08.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Gratuluję i witam kolejną kosnetolożkę jak się czujesz? Jakie objawy?
 
Na glownym watku piszemy o wszystkim :) Bol podbrzusza to norma, niepokoic moga ostre bole, takie ze sie az zwijasz. ;) Ekspertem nie jestem, to moja pierwsza ciaza ale poki co podchodze do tego na chlodno, idealnie czuc sie w ciazy nie da. A jakies inne objawy, bol piersi, mdlosci, brak apetyty, parcie na pecherz?

3jgxskjo6pg8usu5.png


Wiadomo.. myślę że mój niepokój wynika z długich starań i teraz boję się żeby coś nie poszło nie tak. Co do innych objawów.. ciągle śpiąca :) nie mdli mnie za to zjadam wszystko co się rusza, mam wilczy apetyt :p piersi oczywiście mega bolą, w nocy budzi mnie ucisk jak tylko chce mi się trochę siusiu. A moim pierwszym objawem było niesamowite swędzenie brzucha, piersi i pleców- wtedy jeszcze nie wiedziałam. A jak u Was?:)
 
reklama
Do góry