reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Część Dziewczyny :) U mnie z dolegliwościami ciazowych lepiej. Zaczęłam się nawet tym martwić. 3 stycznia będę miała badania prenatalne. Nie wiem czy wcześniej usg nie zrobię prywatnie bo mam jakieś dziwne obawy. Oby to tylko moja histeryczne natura. Czy któreś z Was znają już płeć? Pozdrawiam :)
 
reklama
Czyli trzeba przez całą ciążę... Na szczęście nie boję się zastrzyków, choć ciekawe jak będzie mój brzuch je przyjmował w późniejszym czasie... ;)
Na pozniejszym etapie mozna robic zastrzyki po zewnetrznej stronie uda.

xnw43e3k256g9p2p.png
 
Kylesa wiele przeszlas ale super , ze z corka ok miejmy nadzieje , ze teraz to conajmniej do 40tc:p

Sarat teraz to juz raczej objawy mniejsze a plec duzo z nas juz zna:-)

010igov3fkey3mez.png
 
Kylesa wiele przeszlas ale super , ze z corka ok miejmy nadzieje , ze teraz to conajmniej do 40tc:p

Sarat teraz to juz raczej objawy mniejsze a plec duzo z nas juz zna:-)

010igov3fkey3mez.png

Hihi, ja będę się cieszyć jak dotrwam do 38go :D

A też mam szajbę, jak tylko zaczynam się za dobrze czuć... jutro zamierzam wyprosić od lekarki usg :D
 
Hej dziewczyny :) u nas tez święta udane, w wigilie pochwalilismy sie rodzince ciąża :) wszyscy obstawiają dziewczynkę, moze ze względu na to ze wyglądam naprawdę brzydko, ostatnio strasznie mi sie pogorszyła cera.

Kylesa witaj :) ja tez mam synka wcześniaczka z 35 tygodnia, teraz tez obawiam sie wcześniejszego porodu, dokładnie tak jak napisałaś wcześniak to nie tylko mikro dziecko ale takie które jest po prostu niedojrzałe, nie da sie nadrobić tak do końca juz tego czasu w brzuszku :( nasz syn późno zaczął siadać, chodzić, teraz do logopedy chodzi bo słabo z mówieniem.

Co do clexane to ja miałam zastrzyki w ramie, tak mi robiły pielęgniarki w szpitalu, pózniej tak robiłam tez w domu ale zastrzyki mega bolesne :/
 
Nasza coreczka tez miala ogromne problemy z mowieniem (nadal ma- ale przynajmniej da sie zrozumiec co mowi i logopeda pare razy w tygodniu...), pozne siadanie itp. takze miejmy nadzieje, ze wszystkie dzieciaczki forumowe nie beda sie spieszyc i przyjda na swiat na czas a nie przed czasem.:-) :)
 
reklama
Hej dziewczyny, mam nadzieję że choć odrobinę odetchnęłyście w święta. U nas święta dość udane, podzieliliśmy się nowiną z rodziną, chyba byli lekko zdziwieni i nie dowierzali że nam się udało po tak długim oczekiwaniu. Teściowa jak to wręcz powiedziała w noc wigilijną nie zmrużyła oka z wrażenia więc niespodzianka nam się udała. Natomiast mam do Was pytanie, czy któraś z Was ma problem z tarczycą? Niestety z badań mój poziom TSH jest zawyżony i ginekolog kazał brać Euthyrox 50 i zgłosić się do poradni. Dawno temu brałam ten lek na zawyżony poziom TSH lecz po roku leczenia tarczyca się uspokoiła i przez ok 3 lata nie miałam z nią problemów a badam TSH co pół roku. Nigdy nie brałam tak wysokiej dawki tego leku-góra Euthyrox 25 i stąd moje obawy. Wizyta w poradni endokrynologicznej dopiero za miesiąc i jeśli również macie taki problem to proszę Was o podzielenie się informacjami na ten temat. Bardzo ciepło Was pozdrawiam.
 
Do góry