reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Hejka.
Ja biorę 50 euthyrox, przed ciążą 25,ale gin do żadnej poradni mnie nie wysyła. Co 4 tygodnie kontroluje poziom.
Mama_mimi a jaki nasz poziom TSH?

U mnie nadal świątecznie, rodzinka tez zadowolona z niwiny, chociaż wolałaby dziewczynkę [emoji6] ale wiadomo ze najważniejsze zdrowe i o czasie [emoji4]

Pozdrawiam Was serdecznie

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam problem z tarczycą i przed ciąża byłam cały czas na euthyroxie dawce 75 i jak na razie nie mam potrzeby zwiększania dawki bo wyniki w normie. Z tego co mówił mi endokrynolog zapotrzebowanie na lek w trakcie ciąży zwiększa się średnio do 25%.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej Dziewczyny :*
nie było mnie tu wieki tzn. podczytuje ale gorzej z pisaniem.
Zaraz będę nadrabiać co u Was tymczasem mam do Was pytanie wczoraj podczas podcierania się na papierze zauważyłam niteczkę krwi :( później już nie było. Nie wiem skąd to i dlaczego? miała któras z was podobna sytuację? będę dzwonic dziś do mojego gina, badzo się denerwuję :(
 
Witam! W sumie Święta minęły lepiej niż myślałam. Jeść jadłam tak, że później spac nie mogłam :-p Nudności było nie dużo. Nie lubię do teściów chodzić, bo żyją w innym świecie i mają syna 12letniego, który był wpadą i jest mega rozpieszczony i nie umie się zachować, ja z mężem nie boimy się jako jedyni zwracać mu uwagi, syn 14 miesięczny jest dla nas ważniejszy i lepiej się umie zachować niż tamten. Ale jakoś poszło. Tylko krótkie te Święta i pogoda do dupy, a ja, mąż i syn zakatarzeni:-p Mam nadzieję, że niedługo nudności miną i wrócę do ćwiczeń, bo kisnę z braku ruchu. W poprzedniej ciąży ćw do 39 tyg, a poza tym już od 4 lat ćw i trzymam formę przy 61 kg, waga nadal stoi w miejscu:happy:
 
Witajcie po świętach :) Nie wiem jak Wy , ale ja w zasadzie w ogóle nie odpoczęłam... u nas jest zawsze bardzo dużo ludzi przez wszystkie 3 dni świąt,, więc harmider niesamowity panuje w całym mieszkaniu.
Mnie niestety hałas strasznie męczy, więc po 3-4 h przepraszałam wszystkich i umykałam by poleżeć z nogami w górze, bo brzuch dołem boli , że cholera bierze- zwłaszcza jak postoję dłużej lub posiedzę w jednej pozycji ...
Marzy mi się książka i ciepły kocyk .... :)
 
Hej dziewczyny
Co do cwiczen to ja chetnie bym pocwiczyła, ale strasznie jestem słaba i zle sie czuje, wyjscie z piwnicy na 1szej pietro to juz dla mnie mega zadyszka ;p napewno jak sie lepiej poczuje to sobie bede pomykac na orbitreku :)

Jutro wybieram sie na wyprzedaze, moze upoluje wreszcie te spodnie ciazowe :)
 
reklama
Jestem :)
Nie nadrobie, nie ma szans po tylu dniach. Miałam urwanie głowy i juz później brak sił by wlazic na forum. Teraz odsypialam kilka dni.. Święta udane :)
 
Do góry