reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja sobie syrop robiłam jak byłam chora w ciąży, zresztą do tej pory pije:)
Obierasz i kroisz imbir, cytryne wyparzasz i kroisz razem ze skórą. Wrzucasz do słoika. Zalewasz miodem. Wstawiasz do lodówki i możesz 3 razy dziennie po 2 łyżeczki popijać:)
Naturalny antybiotyk i lek na mdłości :)
 
reklama
Ja przed świętami brałam antybiotyk, bo okropne zapalenie gardła miałam, ale krzyczałam już w drzwiach że może jestem w ciąży i coś bezpiecznego proszę, ale musiałam bo ani pić ani jeść nie mogłam

Ech zmiana kodu na trzy z przodu :-(

Powodzenia wizytującum
 
Laski chodzicie prywatnie do ginekologa i też Wam wystawia skierowanie na badania za które płacicie? Ja tak mam wizyta 180zl.plus teraz badania za 100zl.szok
Ja chodze na nfz. Terminy mam bardzo szybko, bo juz zaledwie z tygodnia na tydzien i dostaje wszystkie skierowania na badania. L4 tez odrazu dostalam w poprzedniej ciazy.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej.
Ja dzis się lepiej czuje. Zażywam wit b6 dużo pije i jest ok. Co do depresji i problemów natury psychicznej mam dużo do powiedzenia. Od 6 roku zycia cierpię na emetofobie i nerwice lękowa. Gdy miałam 13 lat trafiłam do szpitala bo bałam się jeść ze cos mi zaszkodzi i zwymoituje i nie jadłam przez tydzień. Do tego gdy tylko robili mi się niedobrze odrazu poty kolatanie serca powiększone źrenice i zaniki pamięci przez okropny strach. Gdy spotkałam swojego obecnego męża miałam 17 lat on 28 i wszystkie leki się uspokoily. Czasem mam nawroty jak np dzieci maja rota wtedy pomaga mi mój mąż. No i teraz nie mogę patrzeć na jedzenie ale czuje wewnątrz taki spokoj ze te mdlosci są spowodowane tym ze rozwija się we mnie mala istotka.
 
Ja przed świętami brałam antybiotyk, bo okropne zapalenie gardła miałam, ale krzyczałam już w drzwiach że może jestem w ciąży i coś bezpiecznego proszę, ale musiałam bo ani pić ani jeść nie mogłam

Ech zmiana kodu na trzy z przodu :-(

Powodzenia wizytującum
Wszystkiego Najlepszego!:)
 
Zobaczcie jak ja wyglądam masakra
1484129138-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rozumiem Cię bo sama mam do siebie wielkie oczekiwania:))
Jestem ambitna i chce być w czymś najlepsza. Ciężko mi to połączyć z macierzyństwem bo przecież od 2.5 roku nie pracuje. Juz w ciąży musiałam zrezygnować z pracy a miałam umowę podpisywana co miesiąc przez agencję. Wygasła i siur.
Mam za to bardzo zaradnego i mądrego męża wiec z jednej pensji dobrze nam się żyje.
Czasami czuje ze stoję w miejscu.... ale wiesz co?
Nie znam innej mamy która by tyle wytrzymała w domu. Nie znam drugiej mamy która by własną karierę olala dla dobra dziecka. Nie znam drugiej mamy która wytrzymuje z dzieckiem cały dzień i nie wariuje.
I nie znam drugiego tak wspaniałego dziecka jak moje :)
Wiem ze to co robię teraz zaprocentuje na całe jego dorosle zycie.
A ja zdążę zarabiać miliony :)
Zresztą od października ode na drugi kierunek studiów wiec będę miała co robić ;)

Madzia mamy podobnie [emoji7]
Ja zrezygnowałam z pracy i pasji w jednym. Siedzę w domu z dziećmi bo to jest im teraz najpotrzebniejsze i nie jestem załamana. Od października nowe studia, takie jak wymarzyłam pr zawsze a jakoś nie po drodze było [emoji23]
I znajdę czas dla siebie i dla dzieci [emoji173]️


//www.suwaczki.com/tickers/w57v9jcgpllmm4ll.png
 
Do góry