reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
To cud, aż mi łezki poleciały... normalnie przez ektan poczułam ten zapach noworodka...

Co robisz źle? Matulu, w razie całkowitej nieumiejętności polecam filmy instruktażowe na necie - zdaje się jest nawet cały kanał takich - red tube czy jakoś tak... pooglądajcie, może coś z tego wyjdzie...
Litości, jak my strasznie wariujemy dziewczyny... przecież zrobienie dziecka jest podobno łatwiejsze niż wychowanie - ja do tej pory też tak sądziłam...
A są tacy, co po pijaku na dyskotece w kiblu, albo na weselu pod stołem...

Jak mnie te wpadki wku*wiaja! Moj byly raptem po 4 miesiacach znajomosci z laska wpadl i ma teraz synka.
Nosz ku*wa z wpadki z prawie obca baba cudne i zdrowe dziecko. A nasze wychuchane i wydmuchane bawi sie gdzies na jakiejs chmurce.
[emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
wiecie co.. może głupie pytanie ale 1dc to liczymy od typowej krwi czy już śluz z brazem- czyli plamienie? bo jeden gin mówi tak inny inaczej. A jak źle liczę to nie trafię na owulacje. Więc jak Wy to liczycie?


Ja liczę od żywej krwi nie plamien i zazwyczaj mi sie to zgadza z całym cyklem :-)
 
Mój Boże, Windy, jedyna jesteś... z tymi gumkami to ja podbijam w całości i po bandzie - używaliśmy jednych z najdroższych - i po co?


No i tu chyba jest problem - zresztą nie tylko u Ciebie - odczłowieczamy się, zapominamy o własnych potrzebach, jedynie efekt nas interesuje... a efektu nie ma więc tracimy zainteresowanie czymkolwiek...
To właśnie trzeba zmienić - myślenie zadaniowe...
Odpuść jeden cykl - z premedytacją, po to, żeby nie działać na kalendarz i śluz i co tam jeszcze...
Kup sexy bieliznę - nic kobiety tak nie kręci jak świadomość, że jest sexy... Wcale nie długa gra wstępna, czy inne duperele... musisz Ty sama w sobie poczuć się kobieca, sexy... podniecająca... a wtedy i facet staje absolutnie na wysokości zadania... zabawa jest super, zapominasz o "zadaniu" i zaczynasz czerpać przyjemność z chwili...
Działa - sprawdziłam!!! Po okresie takiego "oklapnięcia" - nie wiem jak to inaczej nazwać u kobiety, choć to bardziej do faceta pasuje (;)), zaczęłam bawić się zakupami bardzo frywolnej bielizny, ciekawej biżuterii, dodatków - oczywiście bez perwersji, ale znacznie bardziej erotycznych, niż to, co noszę na co dzień... I poczułam się sama podkręcona zabawą...
Kochana powiem Ci, że kilka lat temu strasznie lubiłam sexy bieliznę ale przez to, że kuciamba (hahaha @Paraplu jesteś najlepsza :-D) nie oddychala za dobrze bo materiały tych sexi majtusiow nie należą do najbardziej naturalnych to miałam okropne infekcje baaardzo często. Odkad noszę TYLKO bawełniane (bądź co bądź mało sexy) majtki nie miałam żadnej infekcji tfu tfu jakieś 2 lata. Sukces. Czasem założę jak chce męża skusić ale to 5 min i już lecą na podłogę :-D
 
reklama
Do góry