reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Marc, rozumiem cię! U mnie dzisiaj znowu kolejna nauczycielka pochwaliła się, że w maju rodzi [emoji30] a moj kuzyn z Niemiec w ogóle ze mną nie gada, a co miesiąc wysyła mi zdjęcie z usg żony eh.. też niestety jestem zazdrosna [emoji15][emoji45]
Lux, ale słodziak! [emoji173]️[emoji7]
Ja też mam niestety problem z moim ciałem i najlepiej robiłabym to po ciemku [emoji4]
Paraplu, tak to niestety czasem jest.. u mnie w pracy te patologie co chwile w ciąży i najgorsze jest to, że teraz robią to dla 500+.. na dzieciach zarabiają eh..
Miejmy nadzieje, że los i dla nas bedzie w końcu łaskawy [emoji110][emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Damy radę, pokonamy te niemoc Kurde Felek No
 
reklama
Nosiłam kiedyś stringi, teraz to niee mogę [emoji12] kiedyś złożyłam, zdejmowalam w kiblu w centrum handlowym bo białej gorączki dostałam, od tamtej pory nie zaliczam ich nawet do kategorii sex majtow [emoji23] trauma [emoji23]

[emoji8] [emoji8]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
No to nieźle! Chociaż ja np takich sznurków samych tez bym nie ubrała [emoji14] muszą być miękkie i najlepiej brazyliany, wtedy jest wygodnie :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
siwa witaj ponownie i szybkiego powodzenia
Lux jest cudowny

też mnie dobijają informacje o ciążach, ale co robić. Poza staraniem, nic innego. Szkoda tylko, że często chęci i sił brak do tego.
Zaraz kończy się część druga mojej @ i można działać. W lutym mam urodziny, fajny prezent by był choć do pozytywnych testów się nie przywiązuję :(
U mnie też sypie pięknie i mróz.
 
A my nigdy się nie zabezpieczalismy, jak już to tylko przerywany i co??? I wpadki nie ma przez 13 lat... To chyba jednak nie ma reguły i nie jest po prostu takie łatwe...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom


U nas tez przerywance i dupa zbita była :-)
A co do dupy to ja stringów nie nawidze Wrrrr :-) paski w dupie bym powyrywała ahhh :-D
 
Cześć:)))) Pamiętacie mnie jeszcze? witam się po przerwie. Czemu mnie nie było? Bo próbowałam wyluzować czy też odpuścić jak to niektórzy mówią. Czy mi się udało? Nie do końca. Pisać nie pisałam ale wchodziłam przynajmniej raz dziennie żeby zobaczyć komu się udało, tak więc kibicowałam Wam cały czas. Zafasolkowanym staraczkom serdeczne gratulacje. Szczególne dla nimiti i Nessi <3
Co u mnie? A no nic ciekawego. Będąc w Pl zrobiłam badania hormonów. Teoretycznie wszystkie w normie. Dostałam receptę na clo żeby wzmocnić owulację i nakupiłam różnych wspomagaczy. Cału arsenał testów owu i ciążowych, dong quai, zioła ojca Sroki, castagnus, folian z Solgara. Tylko nie wiem od czego zacząć terapię. Czy od następnego cyklu spróbować z ziołami i dongiem, czy może walnąć clo... nie wiem co można łączyć a czego nie i trochę boję sie, żebym sobie nie zaszkodziła. Clo jeszcze nigdy nie brałam.
Achhh stęskniłam się za Wami.
Co jeszcze... Muszę się pochwalić, że pierwszy raz mam jakieś postanowienia noworoczne. Rzuciłam palenie i przeszłam na dietę.
Ten cykl raczej zmarnowany bo przytulanki były tylko 2 razy (nie było jak bo u mnie w domu w Pl żadne drzwi się nie zamykają a łóżka trzeszczą :))) a poza tym byliśmy przeziębieni trochę. No nic zobaczymy. Dziś 22 dc.
Siwa dobrze, że jesteś .... :)
Ciesze się, że wyniki ok. Ja mam jutro a we wtorek do gina na monitoring. Zobaczymy co powie. A dlaczego dał clo? Chciałaś ? Mówił Ci o monitoringu przy clo ?

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
reklama
Hej siwa fajnie że wróciłaś !! W kupie raźniej nie :) clo fajnie wspomaga ja dzięki clo w 1 cyklu z synem zaszłam a reszty nie znam :/ ale bodajże Spark ma duże doświadczenie w ziołach :)

Eh ja.mam 37.6 gorączki bosko :/ jutro idę na betę. Trzymajcie kciuki za przyrost ! Stresuje się strasznie tą chorobą
Powodzenia kochana ! ;)

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
Do góry