reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

U nas tez przerywance i dupa zbita była :-)
A co do dupy to ja stringów nie nawidze Wrrrr :-) paski w dupie bym powyrywała ahhh :-D
Sznurki w dupie... Tylko dla podkręcania mojego męża toleruje ☺
Tak, bo gdyby człowiek się nie zabezpieczał, nie myslal zeby malemu niczego nie brakowalo, nie dbal o to zeby oszczedzac, zeby cos miec, tylko hulał na całego to dzisiaj miałby dwoje dzieci i jakos by sobie radził.
 
reklama
W ogóle mnie to denerwuje, że niby wiem, że nic z tego w tym cyklu niby zdrowy rozsądek włączyłam ale jednak każde zaklucie, ból itp podświadomie myślę 'a może jednak....'. Ehh ale ja mam we łbie namieszane :(
 
Sznurki w dupie... Tylko dla podkręcania mojego męża toleruje ☺
Tak, bo gdyby człowiek się nie zabezpieczał, nie myslal zeby malemu niczego nie brakowalo, nie dbal o to zeby oszczedzac, zeby cos miec, tylko hulał na całego to dzisiaj miałby dwoje dzieci i jakos by sobie radził.
Dokładnie trzeba było plodzic po klubach z nieznajomymi w wieku lat 16 :-D
W ogóle mam wrażenie że jakbym nie uświadomiła mezowi, że coraz młodsza się nie robię i z wiekiem coraz gorzej zajść to by dalej się bał starać. Bo jemu to my zawsze za mało będziemy mieć, zarabiać...:baffled:
 
20170110-102924.jpg
Lux do schrupania ... ah [emoji173] [emoji6]

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
Hej laski. Trochę Was czytam gdy mam chwilę w pracy. Ja drugą noc słabo spałam. Bolał mnie brzuch. Jutro termin @, chociaż ostatnio dostawałam co 26, 27 dni (jutro bedzie 28). Jak nie przyjdzie, to kupuję test i w weekend sprawdzam. Od dwoch miesiecy lykam kwas foliowy, moj tz takze. Dzialalismy dzien przed i dzien po owulacji. Powtorze sie, ale moze bedzie z tego dziewczynka :) nie mam jednego jajowodu jak juz wspominalam, byly to pierwsze starania. Juz sobie wmawialam ciaze pozamaciczna przez te bole z jednej strony, ale i one ustaly. Pozniej jajniki bolaly mnie na zmiane. Zauwazylam intensywne uplawy i sennosc - nawet po 10 godzinach snu. Mam ostatnio sporo pracy, to moze dlatego...
Powodzenia ! Oby się udało [emoji6]

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
To cud, aż mi łezki poleciały... normalnie przez ektan poczułam ten zapach noworodka...

Co robisz źle? Matulu, w razie całkowitej nieumiejętności polecam filmy instruktażowe na necie - zdaje się jest nawet cały kanał takich - red tube czy jakoś tak... pooglądajcie, może coś z tego wyjdzie...
Litości, jak my strasznie wariujemy dziewczyny... przecież zrobienie dziecka jest podobno łatwiejsze niż wychowanie - ja do tej pory też tak sądziłam...
A są tacy, co po pijaku na dyskotece w kiblu, albo na weselu pod stołem...
no ten cud cos czuje, ze da do wiwatu matce w nocy :( znoe bede musiala w dzien spac, bo inaczej padne na pysk, w dzien mi tak fajnie spi nawet do 5 godzin i karmienie i znow spanie a w nocy nie chce
 
U mnie tez w najbliższym otoczeniu ciąże sie sypią no cóż. ...nie ukrywam że jest mi żal jak cholera że nam jeszcze nie udalo sie....moja glowa juz jest chora bo najbardziej zazdroszcze bratu który ma 5 dziecko i zapowiada sie ze to nie koniec jeszcze no coz stac go na wielka rodzine bo dobrze zarabia w maju sie urodzil i do tego znow zrobil ze mnie chrzestna.hmmmm gdybam mysle no coz moze tak ma byc. Jutro termin @ a ja mam hustawke nastroju od rana o byle co sie kloce z moim i wyje. Istna masakra z tymi hormonami. Jeszcze dzieciak mi sie rozlozyl a ja musze do roboty isc jutro wrrrrr ale smece
 
Siwa dobrze, że jesteś .... :)
Ciesze się, że wyniki ok. Ja mam jutro a we wtorek do gina na monitoring. Zobaczymy co powie. A dlaczego dał clo? Chciałaś ? Mówił Ci o monitoringu przy clo ?

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
Nie chciałam sam dał. Powiedział, że spróbujemy wzmocnić owu. Na monitoring nie mam szans bo już wróciłam do Dojczlandu i tu jest z tym problem. Tzn mój gin ma problem bo do niego czeka się miesiącami na wizytę, no chyba że ktoś jest w ciąży.
Myślimy z M. Żeby go zmienić na taką babkę tylko że do niej trzeba będzie dojechać 50 km ale nie ma problemu z terminami i poważnie traktuje leczenie niepłodności.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyścirowy [emoji23] płacze [emoji23] [emoji23]

Moja przyjaciółka tak wpadła... A jak widzę jakie ma interakcje z tym dzieckiem to nóż się w kieszeni otwiera... No i to potwierdza ze głowa to najlepsza antykoncepcja, gdybym używała parchatych gumek z Lidla albo czasem zrobiła bez to bym już dawno dziecko miała. A tak to już nawet bzykac mi się nie chce...

m7a4xuun7rn9jc7g.png



Mam to samo...jeszcze jak mam "płodne" i chociaż iskre nadziei, że się uda to jakoś wtedy o dziwo idzie, a tak to dupa zbita...
Rozumiem potrzeby K i cała ta gadanine, ale tylko bym spała


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
no ten cud cos czuje, ze da do wiwatu matce w nocy :( znoe bede musiala w dzien spac, bo inaczej padne na pysk, w dzien mi tak fajnie spi nawet do 5 godzin i karmienie i znow spanie a w nocy nie chce
Śpij razem z nim pewnie trochę czasu potrzebuje żeby złapać rytm :)

U mnie tez w najbliższym otoczeniu ciąże sie sypią no cóż. ...nie ukrywam że jest mi żal jak cholera że nam jeszcze nie udalo sie....moja glowa juz jest chora bo najbardziej zazdroszcze bratu który ma 5 dziecko i zapowiada sie ze to nie koniec jeszcze no coz stac go na wielka rodzine bo dobrze zarabia w maju sie urodzil i do tego znow zrobil ze mnie chrzestna.hmmmm gdybam mysle no coz moze tak ma byc. Jutro termin @ a ja mam hustawke nastroju od rana o byle co sie kloce z moim i wyje. Istna masakra z tymi hormonami. Jeszcze dzieciak mi sie rozlozyl a ja musze do roboty isc jutro wrrrrr ale smece
Matko o 5 dzieci!! Produkcja pełna para :-D
 
Do góry