reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

1484166407-aaaaaa.jpeg

Tak wyglądał w dniu porodu [emoji178]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Haha, nieźle! :D
 
reklama
U mnie dalej super, czyli mdłości i ból głowy! :D yeah!
Czyli prawidłowo ☺☺☺Ciesze się ze jest ok i nie musisz się martwić o brak objawow ciążowych ☺a ja już niedługo zaczynam dni plodne wiec trzymaj za mnie kciuki żebym też mogła za miesiąc pomarudzic na temat dolegliwości ciążowych ☺
W środę idę do lekarza mam nadzieje ze po mojej torbieli juz nie ma śladu ☺ i okaże się że jest wszystko ok z owulacja ☺
 
Cześć dziewczyny jak tam u Was? Kasiu a Ciebie nie skusilo dzisjaj na tescik?
Jak nie skusiło jak skusiło [emoji23] Ale biel bielą pogania [emoji12] Miałam poczekać do weekendu Ale przyśnił mi się pozytywny test więc odrazu pobiegłam do łazienki [emoji23] Kolejny w weekend, jeszcze kilka sztuk mi zostało [emoji12]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli prawidłowo [emoji5][emoji5][emoji5]Ciesze się ze jest ok i nie musisz się martwić o brak objawow ciążowych [emoji5]a ja już niedługo zaczynam dni plodne wiec trzymaj za mnie kciuki żebym też mogła za miesiąc pomarudzic na temat dolegliwości ciążowych [emoji5]
W środę idę do lekarza mam nadzieje ze po mojej torbieli juz nie ma śladu [emoji5] i okaże się że jest wszystko ok z owulacja [emoji5]
Będzie dobrze [emoji110][emoji110][emoji110]
Ja też po @ wybiorę się na monitoring, zobaczymy co doktorek powie [emoji6]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czyli prawidłowo ☺☺☺Ciesze się ze jest ok i nie musisz się martwić o brak objawow ciążowych ☺a ja już niedługo zaczynam dni plodne wiec trzymaj za mnie kciuki żebym też mogła za miesiąc pomarudzic na temat dolegliwości ciążowych ☺
W środę idę do lekarza mam nadzieje ze po mojej torbieli juz nie ma śladu ☺ i okaże się że jest wszystko ok z owulacja ☺
No to trzymam kciuki za brak torbieli :)
No i zagon męża do roboty... mój trochę biedny teraz opuszczony, bo ja w ogóle nie mam nastroju -_-
 
Do góry