reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

U nas jeszcze gondola max 1 godz., w tym pół godz. spania. Myślę, że to może przez ograniczenie ruchów, bo kombinezon, no i nie ma też powierzchni. I tak jak pisała Middayjoy - nuda.
 
reklama
Czy jakieś dziecko jest jeszczr co sie nie przewraca z pleców na brzuch? Moja konczy w niedziele 5miesiecy i jedynie jak na bok ją położę to wtedy tak. Ale ona nigdy nie lubiła no bok i w ogole sama nie potrafi na bok sie przekręcić. Powinnam już sie martwić?
Moja zawsze kochała wózek od razu zasypiała a teraz też potrafi marudzić.

wniddf9hpcb059dp.png
 
Czy jakieś dziecko jest jeszczr co sie nie przewraca z pleców na brzuch? Moja konczy w niedziele 5miesiecy i jedynie jak na bok ją położę to wtedy tak. Ale ona nigdy nie lubiła no bok i w ogole sama nie potrafi na bok sie przekręcić. Powinnam już sie martwić?
Moja zawsze kochała wózek od razu zasypiała a teraz też potrafi marudzić.

wniddf9hpcb059dp.png
Chyba normalne, nasza się zaczęła przewracac niedawno (4.5 mca) i jak jesteśmy u lekarzy to mówią ze to dość wcześnie. Poza tym nie martw się, to się zmienia w jeden dzien. A lubi leżeć na brzuszku? U nas poszło szybko jak polubiła brzuszek i jak trochę ja poturlalismy, żeby pokazać że może się przekrecac.
 
Polcia mój też nie przekręca się sam i nie lubi na boczku. Na brzuszku trochę dłużej teraz zaczyna leżeć. A Wcześniej tylko go kładlam to placz.
 
Mieliśmy mieć wczoraj druga dawkę 5w1 i znów przełożyłam bo skórę ma gorsza. Dziś się tylko utwierdzilam ze zrobiłam dobrze bo dostał kataru. Mam nadzieje ze się nie rozwinie to w jakąś grypę. Mój starszy pierwsze przeziębienie miał grubo po roku z tego co pamiętam a Filipek tak szybko :-(
 
agnes ja myslalam, ze moja przeziebiona goraczka katar kaszel a tu zeby a nie chora [emoji23]

btw jak szoruje tymi malymi szabelkami po sutkach DRAMAT jak wyjda gorne to normalnie gilotyna bedzie
 
No to musi być bolesne. A Tośka jak się ją karmi to wbija zęba w tą plastikową łyżeczkę. Muszę jej dawać aż pod samo podniebienie, bo się zębem nabija.
 
Chyba normalne, nasza się zaczęła przewracac niedawno (4.5 mca) i jak jesteśmy u lekarzy to mówią ze to dość wcześnie. Poza tym nie martw się, to się zmienia w jeden dzien. A lubi leżeć na brzuszku? U nas poszło szybko jak polubiła brzuszek i jak trochę ja poturlalismy, żeby pokazać że może się przekrecac.
Ona lubiła leżeć na brzuszku dość szybko potem nagle przestała i marudziła teraz znowu lubi. Też pokazuje jej jak sie turla. I na bok jak ją kładę tak stabilnie to sie przekreci na brzuszek ale sama nie potrafi na boczek i tu jest ta przeszkoda myślę.

wniddf9hpcb059dp.png
 
reklama
Mój też się nie przewraca z pleców na brzuch i z brzucha na plecy. Nie ma też jeszcze zębów ale gryzie wszystko i budzi się często w nocy więc może to to.A tak sucha skóra oby nie atopowa do alergolog dopiero idziemy.W czym kąpać, czym smarować?Narazie kapie w Emolium ale może jest coś lepszego dla takiej skóry? 5 miesięcy kończymy za 5 dni.I mój chudzik ważył wczoraj 6,5 kg.Karmię go nadal tylko piersią.Odstawiłam laktoze.Ale czy to coś daje sama nie wiem.
 
Do góry