reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ej dzieci butelkowe. Tez wam tak cuduja? Igi ostatnio niesamowicie , musi czymś ruszać noga głową rękami wyrywa butelkę itp

atdctrd8ammce1aq.png
Moja też straszne cyrki najlepiej zabawke sobie bierze i szaleje. Jak nie to koc, pieluche cokolwiek byle nie było nudno hehe

wniddf9hpcb059dp.png
 
reklama
Kulka mój się tak wyrywał i okropnie pilowal smoczkiem od butelki. Głowa w każda stronę, No masakra ale jak daje ta camile na zeby jest spoko. My już po basenie. Było super.
 
No to ja nie wiem czy jemu idą te zęby czy nie. Nic nie widać a zachowuje się jakby szły. Cuduje przy tym jedzeniu jak dziki

atdctrd8ammce1aq.png
 
Dziewczyny dopadła mnie grypa, do ilu stopni gorączki można karmic? Byliśmy w galerii, bo chciałam zobaczyć wózek, którego nie było i wróciłam taka chora, że ledwo nogi ciagne. Boję się nocy i jutro jestem sama z maluchami.
 
reklama
Do góry