reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Za necia a Ty chyba dawno z Polski wyemigrowalas skoro wydaje Ci sie ze to wszystko takie proste. Skoro to takie proste to czemu niby nie wprowadza prywatnego systemu zdrowotnego?
 
reklama
Nie lubie glupkowatych usmiechow. Nie odpowiadaj pytaniem na pytanie. Skoro widzisz lepsze rozwiazanie to je opisz. Dokladnie. Bo jestem bardzo ciekawa. Nie, nie lubie sie domyslac. Lubie jasne sytuacje.
 
@luska super że wszystko dobrze i że możesz być teraz spokojniejsza :) czekałam na wieści od Ciebie :) ale rzeczywiście mały kolos z niej/niego mój miał w 12t5d 6,8cm ;)

p19uflw1jarcljhd.png
 
Wszystko ok.Dzidzia jedna w brzuszku ale nieśmiała.Nie chciała sobie dać zmierzyć fałdy karkowej.Uparta jak moja pierwsza.Ale tak poza tym wszystko.Serduszko bije jak dzwon.Ma 15,5 cm i termin znacznie mi przyspieszył na 9 sierpnia.Mam umówiony test pappa to zobaczymy co nam tam wyjdzie.Konsultację z genetykami odnośnie mojej wady genetycznej i usg już na 20 tc.Wstawię fotki ale nie są wyraźne.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję udanej wizyty, 15,5cm to chyba z nogami???
Skandal że NT nie sprawdzili, serio, fatalne podejście, mogli zlecić zjedzenie batona i odczekanie aż dzidzia się przekręci.
Moją pierwszą ciążę prowadziłam w Irlandii gdzie też są 3 usg ale dodatkowo jeździłam do polskiego ginekologa, może w Szkocji w pobliżu przyjmuje jakiś?
 
reklama
U nas akurat starają się spokojnie i z taktem przekazywać takie wiadomości.Ja najpierw dostałam list ze szpitala że mam duże szanse na urodzenie dziecka z zd.I za kilka dni miałam spotkanie w szpitalu i była na nim i pani psycholog i genetyk i położna.I naprawdę wszystko odbyło się z taktem.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry