reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Cześć dziewczyny starające się ☺ jak Wam idzie jesteście jeszcze na etapie staranek czy juz oczekiwania na brak @ u mnie jeszcze 8 dni do @ i nie mam żadnych przeczuć , co tylko zauważyłam to piersi zaczęły mnie pobolewac, szczypac, swędziec pierwszy raz od poronienia ale to żaden objaw.
Czas pokaże nie nakręcacam się ☺☺☺
 
reklama
Dziewczyny a jeszcze co do prolaktyny :) nie martwcie się, lekami można ją zbić tak jak już kilka osób tutaj pisało :) ale chciałam jeszcze Wam powiedzieć, żebyście nie załamywały się podwyższonym wynikiem! Ja karmię piersią, prolaktynę mam wysoką a w ciążę i tak udało mi się zajść :) także nie traćcie nadziei! :)
Miłego dnia :)
Dziękuję za słowa otuchy. Jutro mam wizytę u lekarza nie ukrywam że się boję, ale mam nadzieje ze dostanę leki i wszystko wróci do normy.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny starające się ☺ jak Wam idzie jesteście jeszcze na etapie staranek czy juz oczekiwania na brak @ u mnie jeszcze 8 dni do @ i nie mam żadnych przeczuć , co tylko zauważyłam to piersi zaczęły mnie pobolewac, szczypac, swędziec pierwszy raz od poronienia ale to żaden objaw.
Czas pokaże nie nakręcacam się ☺☺☺
Kochana u mnie 5dni do @
Objawów żadnych :-(
Do tego mnie strasznie wysypalo jak nigdy
Czuję że znów się nie udało :-(
 
Cześć dziewczyny starające się [emoji5] jak Wam idzie jesteście jeszcze na etapie staranek czy juz oczekiwania na brak @ u mnie jeszcze 8 dni do @ i nie mam żadnych przeczuć , co tylko zauważyłam to piersi zaczęły mnie pobolewac, szczypac, swędziec pierwszy raz od poronienia ale to żaden objaw.
Czas pokaże nie nakręcacam się [emoji5][emoji5][emoji5]
U mnie dopiero 11dc więc jeszcze przed płodnymi Ale narazie odpuszczam, za dużo mam na głowie [emoji6] Jak wyjdzie to wyjdzie, ale nie pogniewam się jak się uda za dwa cykle np [emoji12] Trzymam za Ciebie kciuki Kochana! [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie dopiero 11dc więc jeszcze przed płodnymi Ale narazie odpuszczam, za dużo mam na głowie [emoji6] Jak wyjdzie to wyjdzie, ale nie pogniewam się jak się uda za dwa cykle np [emoji12] Trzymam za Ciebie kciuki Kochana! [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie dziękuję Kochana ale obawiam się ze to przeziebienie mojego męża zaklucilo troszkę nasze staranka , ale trudno jak nie teraz to za miesiąc się uda ☺
Kochana a Tobie życzę dwóch kreseczek bez planowania takich z nienacka i trzymam mocno kciuki ✊
 
Nie dziękuję Kochana ale obawiam się ze to przeziebienie mojego męża zaklucilo troszkę nasze staranka , ale trudno jak nie teraz to za miesiąc się uda [emoji5]
Kochana a Tobie życzę dwóch kreseczek bez planowania takich z nienacka i trzymam mocno kciuki [emoji110] [emoji5]
Pewnie, nie ma co się łamać- Jak nie teraz to następnym razem się uda [emoji6] Choć mimo choroby męża szanse nadal są spore[emoji12][emoji110]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
u mnie tez 11 dc. po poronieniu krwawilam do 5 dc, pozniej na brazowo, pozniej 3 dni czysto, wczoraj chcialam zaczac bobosexy i jak mnie zalalo z nienacka to az musialam podpaske wsadzic. dzis juz na brazowo ale czy do wieczora bedzie czysto to nie wiem ;-(
nie wiem wg czy przy plamieniu rosna pecherzyki na owu ? czy musi byc calkiem czysto zeby sie zaczelo rosnac?
 
u mnie tez 11 dc. po poronieniu krwawilam do 5 dc, pozniej na brazowo, pozniej 3 dni czysto, wczoraj chcialam zaczac bobosexy i jak mnie zalalo z nienacka to az musialam podpaske wsadzic. dzis juz na brazowo ale czy do wieczora bedzie czysto to nie wiem ;-(
nie wiem wg czy przy plamieniu rosna pecherzyki na owu ? czy musi byc calkiem czysto zeby sie zaczelo rosnac?
Widocznie jeszcze coś się musiało oczyścić... A mierzyłaś hcg czy Ci już spadło? Może spróbuj testów owulacyjnych żeby sprawdzić czy są płodne...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry