reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

purpose

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Luty 2017
Postów
21
Witam proszę tylko bez złośliwości, jestem w 29 dniu cyklu, do miesiączki zostały 3 dni. Jedyny kontakt seksualny był 6 dnia cyklu (dzień po okresie) ocierał penisem o moje piersi, nie miał wtedy wytrysku jedynie preejakulat. W późniejszym czasie wystąpił wytrysk, którego kilka kropel skapnęło na moje udo (byłam w spodniach i bieliźnie). Poszłam się wykąpać po 15 minutach. Woda z piersi, o które wcześniej ocierał penisem spływała w dół na moje wargi sromowe. Czy to mogło doprowadzić do zapłodnienia? Od 19 dnia cyklu bolały mnie piersi. Przestały 2 dni temu. Wczoraj wieczorem zauważyłam u siebie różowe plamienie, przez co myślałam, że to miesiączka. Rano plamienie wciąż się utrzymywało, potem przestało. Aktualnie mam bardzo żółty śluz. Strasznie się denerwuję. Czy mogę być w ciąży?
 
reklama
Dziewczyna mlodziutka jest, nieuswiadomiona... Ja tutaj często czytam takie wpisy doroslych kobiet wmawiajacych sobie ciążę, to jest dopiero żenada.
No zawsze jak czytam takie glupoty to mysle sobie: ok mlodziutka, ale potem myśle: nie zabieraj sie za seks (i inne tego typu zabawy) jak masz pstro w glowie! No niestety, to dotyczy wszystkiego w zyciu: nie zabieraj sie za cos o czym nie mam pojecia.
 
reklama
Dziewczyny... Wczoraj ok 15 zauważyłam u siebie czerwony śluz. Strasznie się ucieszyłam, że to okres. Brzuch bolał, ze mnie stres zszedł i myślałam, że do wieczora sie rozkręci. Jednak nic z tego. Brzuch przestał boleć a śluz jak był tak jest. Nic się nie rozkręciło. Brzuch przestał boleć..

Ja już nie wiem co myśleć, nigdy tak nie panikowałam.
 
reklama
Dziewczyny... Wczoraj ok 15 zauważyłam u siebie czerwony śluz. Strasznie się ucieszyłam, że to okres. Brzuch bolał, ze mnie stres zszedł i myślałam, że do wieczora sie rozkręci. Jednak nic z tego. Brzuch przestał boleć a śluz jak był tak jest. Nic się nie rozkręciło. Brzuch przestał boleć..

Ja już nie wiem co myśleć, nigdy tak nie panikowałam.
Stres Ci blokuje. Spokojnie, nie było współżycia nie ma zaplodnienia:tak:
 
Do góry