reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Nie mam pomysłu jak dalej działać. Robić jakieś badania? Kompletnie się na tym nie znam. Ty to już miałaś maleństwo spore. A trzymasz się jakoś? Jak się czujesz?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj. Jeśli chcesz przeglądnąć pakiet badań jakie większość z nas robiła to są one pogrupowane w dodatkowym wątku
Link do: Poronienia nawykowe - badania, przebieg
Cześć badań zlecają lekarze, każdy ma jakiś swój tok pracy, część możesz zrobić na NFZ ale większość niestety sama. Przeglądnij co i jak nawet żeby sprawdzić co z tego masz :)

No zdecydowanie za wcześnie... Jeszcze się zastanawiam czy poprzednia beta nie wyszła. Tamten test był o czułości 25.
Na forum była już dziewczyna Iris w podobnej sytuacji i ma obecnie śliczna córeczkę :) ja proponuję jutro powtorzyc test i sprawdzić czy ciemnieje a jak tak to betę zw poniedziałek
 
reklama
Dziewczyny..mam problem. Jak wiecie straciłam ciąże w 10tyg, dzieciaczkowi przestało bić serduszko w 8tyg. Zabieg miałam 13 stycznia i do tej pory nie dostałam miesiączki. Mieliśmy 2 stosunki w tym czasie, dziś zrobiłam test czułość 10 i wygląda tak. Jakieś 1,5tyg temu robiłam inny test żeby sprawdzić czy beta już spadła do zera i był negatywny....
Nie wiem o co chodzi.


Hej ja bym Ci doradzila kupic z innej firmy test i powtorzyc moze test trefny. Chodz mam nadzieje ze nie i ze to nowa ciaza.
 
Digital Girl wygląda jak piękna kreseczka ciążowa :-D Trzymam kciuki &&&&&& Angelstw chyba zaszła w ciążę w pierwszym cyklu :-)

Załamana to usg dopochwowe najprawdopodobniej nic by nie zmieniło. U mnie gin wykrył tydzień po tygodniu rozwarcie. Jeżeli szyjka jest długa, ujście zewnętrzne zamknięte, to raczej ujscie wewnętrzne też jest zamknięte. Napinającego się brzucha w ogóle nie czułam. Dopiero w trakcie badania gin to zauważył i mnie opierdzielił, że nic nie mówiłam.

Asia wizyty co miesiąc to chyba trochę za rzadko? Jak jesteś po poronieniu, to z marszu Twoja ciąża jest zagrożona i wizyty powinny być co 2 tygodnie.
 
Mfifi bardzo mi przykro.....zostań z Nami :)
Co do badań....to warto porozmawiać z ginekologiem, może zleci jakieś na NFZ.
Moja gin zleciła mi toksoplazmoze, cytomegalie i rozyczke. Prywatnie robiłam prolaktyne, progesteron.
Warto zrobić badania tarczycowe (cały komplet).

Digital mi też to wygląda na śliczną kreseczke ciążowa :) Tak jak dziewczyny napisały, warto iść na betę żeby mieć jasność ;)

Alza uśmiałam się z "zielonego" ciśnienia :D
 
Ostatnia edycja:
Mfifi bardzo mi przykro.....zostań z Nami :)
Co do badań....to warto porozmawiać z gi ekologię, może zleci jakieś na NFZ.
Moja gin zleciła mi toksoplazmoze, cytomegalie i rozyczke. Prywatnie robiłam prolaktyne, progesteron.
Warto zrobić badania tarczycowe (cały komplet).

Digital mi też to wygląda na śliczną kreseczke ciążowa :) Tak jak dziewczyny napisały, warto iść na betę żeby mieć jasność ;)

Alza uśmiałam się z "zielonego" ciśnienia :D
Dzięki zapamiętam :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Digital Girl wygląda jak piękna kreseczka ciążowa :-D Trzymam kciuki &&&&&& Angelstw chyba zaszła w ciążę w pierwszym cyklu :-)

Załamana to usg dopochwowe najprawdopodobniej nic by nie zmieniło. U mnie gin wykrył tydzień po tygodniu rozwarcie. Jeżeli szyjka jest długa, ujście zewnętrzne zamknięte, to raczej ujscie wewnętrzne też jest zamknięte. Napinającego się brzucha w ogóle nie czułam. Dopiero w trakcie badania gin to zauważył i mnie opierdzielił, że nic nie mówiłam.

Asia wizyty co miesiąc to chyba trochę za rzadko? Jak jesteś po poronieniu, to z marszu Twoja ciąża jest zagrożona i wizyty powinny być co 2 tygodnie.
Alza a ja akurat miałam szyjkę cala na 28 mm a na 21mm zrobił się wewnętrzny lej i zaczęła puszczać. Potem już liczyli nie cała a od szwu i była 18mm a na koniec 0.8. Wiec różnie to bywa. Mój brzuch napinał się bardzo a po szwie to już tragedia
 
I stało się ...poroniłam samoistnie :< boli jak cholera nie wiem co bardziej chyba serce...w pon do kontroli na usg czy wszystko się wyczysciło eh...
 
reklama
Do góry