reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Hejka niedzielne :) ja juz po sniadanku w łóżku. Wczoraj praktycznie zagladalam tylko jak czekalam na wiesci od Adeline. A tak caly dzień sprzatalam, gotowalam i zlecialo, bylo słoneczko to i checi wrocily a wieczorem padlam. Ale chociaż dziś nie muszę za duzo robic tylko mizerie do schabikow i ziemniaki. Barszczyk czerwony tez od wczoraj. Jeszcze sałatkę zrobie na kolacje w wolnej chwili.
 
reklama
Ikulka ja jem non stop to samo. Te same kanapki.
2 na sniadanie. Z salata szynka pomidorem i szczypiorkiem
Pozniej skubne owoc albo cos slodkiego
Pozniej obiad. A jak nie mam ochoty to kanapki. Pozniej cos skubne. I na kolacje tez 2 kanapki. Malo urozmaicone.
 
Witam sie niedzielnie :)
Nie bylo mnie chwilę i znów sporo do nadrobienia... i teraz juz nawet nie pamiętam co komu miałam pisać, eh tak ciazowa skleroza.
@ikulka , ja to na śniadanie koło 8 jadam 1 lub 2 kanapki z szynka, serem, pomidorem, etc. Potem koło 10 jakiś owoc, o 12 talerz zupy, o 15 obiad, kolo 17/18 jakis jogurt i okolo 20:30 kolacja, tez kanapka lub płatki z mlekiem. Staram sie nie podjadac pomiędzy posiłkami, ale nie zawsze wychodzi. Także ten sporo tego jest i nie dziwne ze juz ponad 3kg na plusie. Moj gin mnie zabije we wtorek, ale trudno, jakoś przeżyje. Zwale te kilogramy na pączki z tłustego czwartku, haha :-D
 
Mam do Was pytanie. Jak jecie w ciągu dnia i ile? Możecie opisać swój plan dnia odnośnie jedzenia?

Ja nie mam żadnego planu, jem jak mam ochotę i jestem głodna.
Rano kanapki rożne, od serków, wędlinę po twarożek, dżemy, jajka, ryby wędzone.
Pózniej jakieś owoce albo jogurt albo czasem wrzucę do piekarnika kanapki na ciepło.
Cos na obiad, przegryzki w miedzy czasie, wieczorem kanapki, albo zapiekanki albo obiadokolacja jak nie zjem w ciagu dnia w sensie makaron jAkis, czy pizza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :)
U mnie też rosołek pyrka.
@atfk super! Mnie mąż do Ikei nie zabiera. Obawia się bankructwa ;)
@ikulka ja rano jem mało, przeważnie kanapki, gastrofaza załącza mi się po obiedzie. Wtedy owoce, jakiś słodycz. Kolacja i przed snem też coś muszę wrzucić.

Z ciekawostek i dla rozrywki u mnie znowu plamienie [emoji21][emoji30][emoji34][emoji36] już mam po kokardę tego!

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ikulka ja jem non stop to samo. Te same kanapki.
2 na sniadanie. Z salata szynka pomidorem i szczypiorkiem
Pozniej skubne owoc albo cos slodkiego
Pozniej obiad. A jak nie mam ochoty to kanapki. Pozniej cos skubne. I na kolacje tez 2 kanapki. Malo urozmaicone.
Jesz malo i czesto kiedy zaczynasz pierwszy posilek a kiedy ostatni?
 
Witam sie niedzielnie :)
Nie bylo mnie chwilę i znów sporo do nadrobienia... i teraz juz nawet nie pamiętam co komu miałam pisać, eh tak ciazowa skleroza.
@ikulka , ja to na śniadanie koło 8 jadam 1 lub 2 kanapki z szynka, serem, pomidorem, etc. Potem koło 10 jakiś owoc, o 12 talerz zupy, o 15 obiad, kolo 17/18 jakis jogurt i okolo 20:30 kolacja, tez kanapka lub płatki z mlekiem. Staram sie nie podjadac pomiędzy posiłkami, ale nie zawsze wychodzi. Także ten sporo tego jest i nie dziwne ze juz ponad 3kg na plusie. Moj gin mnie zabije we wtorek, ale trudno, jakoś przeżyje. Zwale te kilogramy na pączki z tłustego czwartku, haha :-D
Mam taki sam plan dnia i ja przytyl a m 1,5 kg a bede konczyc 18 tydzien
 
Hej :)
U mnie też rosołek pyrka.
@atfk super! Mnie mąż do Ikei nie zabiera. Obawia się bankructwa ;)
@ikulka ja rano jem mało, przeważnie kanapki, gastrofaza załącza mi się po obiedzie. Wtedy owoce, jakiś słodycz. Kolacja i przed snem też coś muszę wrzucić.

Z ciekawostek i dla rozrywki u mnie znowu plamienie [emoji21][emoji30][emoji34][emoji36] już mam po kokardę tego!

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie plamienie siebuspokoilo i wydaje mi sie ze czuje juz regularne ruchy.
Duzo masz plamienia i jaki kolor?
 
Ja nie mam żadnego planu, jem jak mam ochotę i jestem głodna.
Rano kanapki rożne, od serków, wędlinę po twarożek, dżemy, jajka, ryby wędzone.
Pózniej jakieś owoce albo jogurt albo czasem wrzucę do piekarnika kanapki na ciepło.
Cos na obiad, przegryzki w miedzy czasie, wieczorem kanapki, albo zapiekanki albo obiadokolacja jak nie zjem w ciagu dnia w sensie makaron jAkis, czy pizza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe wiec zadnej diety nie wprowadzasz i jesz to na co masz ochote
 
reklama
Jak tylko wstane jem sniadanie. Kolacja ok 19. Ale juz nie wymiotuje. Mam -2kg. Tydzien 17. Zaczynalam od -3.5kg. Takze bede juz przybierac.
 
Do góry