reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Powiem Ci że mój gin robił mi 2 usg żeby zobaczyć czy serducho bije i to genetyczne a teraz idę na wizytę bez usg, a najbliższe dopiero za 6 tygodni !!dlatego ja idę prywatnie i dodatkowo robię usg żeby podejrzeć co się tam dzieje :)
Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

hmm w sumie dobry pomysł, może i ja powinnam iść ;) bo wizytę mam za miesiąc.

A mam pytanie podróżowałyście lub zamierzacie podróżować samolotem w ciąży?

------------------------------------------------------------------------------------------
w4sqe6hhoie3cn79.png
 
reklama
@luska1979, co ja czytam! Gratulacje zdrowej dzidzi! Kiedy mniej więcej poznasz płeć?

Ale nas tu sie narobiło! Witam wszystkie nowe sierpniówki :)

Ja prawko zrobiłam dopiero półtora roku temu, jak Szymek miał 7 czy 8 miesięcy. Kiedyś, jeszcze w liceum próbowałam zdać, ale przez stres mi się nie udało, a instruktor mówił, że jeżdżę bardzo dobrze. Teraz zdawałam tu, gdzie mieszkam i się udało od razu. Tylko sobie godziny dokupiłam, już bez kursu. A na egzaminie i tak poszłam po bandzie i robiłam głupoty ze stresu. Ale że miałam bardzo wyrozumiałego egzaminatora, to zdałam :)

Co do kolorów na ścianach bardzo podoba mi się połączenie bieli z turkusem i do tego meble koloru naturalnego drewna. Mamy zamiar tak sobie zrobić kiedyś w sypialni.

@dzag82, a co Ci się z autem stało, że szukasz? Nie zaglądałam tu przez weekend i chyba sporo mnie ominęło.

Jutro o 15 wizytuję i liczę na Wasze kciuki :) Ale na pewno płci nie zobaczę, bo zmieniłam przychodnię, a tam mają bardzo kiepskie USG. A przynajmniej wygląda jak wielki kalkulator [emoji14]

Napisane na CHM-U01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@GuaRaNa Ja mam na paznokciach hybrydę. Sam lakier, bez przedłużania i jest okej. A w marcu mam urodziny i zamówiłam sobie od sióstr zestaw z lampą do hybryd. Będzie szał! [emoji14]

 
@luska1979, co ja czytam! Gratulacje zdrowej dzidzi! Kiedy mniej więcej poznasz płeć?

Ale nas tu sie narobiło! Witam wszystkie nowe sierpniówki :)

Ja prawko zrobiłam dopiero półtora roku temu, jak Szymek miał 7 czy 8 miesięcy. Kiedyś, jeszcze w liceum próbowałam zdać, ale przez stres mi się nie udało, a instruktor mówił, że jeżdżę bardzo dobrze. Teraz zdawałam tu, gdzie mieszkam i się udało od razu. Tylko sobie godziny dokupiłam, już bez kursu. A na egzaminie i tak poszłam po bandzie i robiłam głupoty ze stresu. Ale że miałam bardzo wyrozumiałego egzaminatora, to zdałam :)

Co do kolorów na ścianach bardzo podoba mi się połączenie bieli z turkusem i do tego meble koloru naturalnego drewna. Mamy zamiar tak sobie zrobić kiedyś w sypialni.

@dzag82, a co Ci się z autem stało, że szukasz? Nie zaglądałam tu przez weekend i chyba sporo mnie ominęło.

Jutro o 15 wizytuję i liczę na Wasze kciuki :) Ale na pewno płci nie zobaczę, bo zmieniłam przychodnię, a tam mają bardzo kiepskie USG. A przynajmniej wygląda jak wielki kalkulator [emoji14]

@Madlen08 w poprzedniej ciąży leciałam samolotem w 2 trymestrze, tak ponoć najbezpieczniej. Gin nie widział przeciwwskazań. Ale najlepiej porozmawiaj ze swoim.

Napisane na CHM-U01 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na CHM-U01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja lecze pazurki po roku hybrydy... Staly sie straszne... Mieksze z przebarwieniami od mocnego pilowania, wysuszone od acetonu i zmienily fakture...
 
Rety, co się dzieje z tą aplikacją. Chciałam edytować poprzedni post, żeby nie zaśmiecać forum jednym pod drugim a tu d., oba się dodały. Grrr.

Napisane na CHM-U01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hmm w sumie dobry pomysł, może i ja powinnam iść ;) bo wizytę mam za miesiąc.

A mam pytanie podróżowałyście lub zamierzacie podróżować samolotem w ciąży?

------------------------------------------------------------------------------------------
w4sqe6hhoie3cn79.png

Tak. Zawsze i często. Lekarz nigdy nic nie mówi jak wspominam że lecimy. Nie mam żadnych przeciwskazań.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I ja powinnam się wybrać do fryzjera bo już siwe wyłażą :crazy:

Dziękuję za miłe przyjęcie mnie do grona mamusiek :)
Chyba i mi by się przydał taki detektor tętna bo cały czas się zastanawiam czy z małą wszystko ok :(
Lekarz powiedziała, że już powinnam zacząć czuć ruchy dziecka, ale jak na razie nic.
Usg miałam te genetyczne, a teraz kazał mi zrobić dopiero połówkowe.


w4sqe6hhoie3cn79.png
Nie martw się na zapas ,to twoja pierwsza ciąża ja tez jestem w pierwszej i jutro zaczynam 18 tydzień i jeszcze nic nie czuję ,chociaż bardzo bym chciała [emoji2]
 
Do góry